Ubytování Nad sklepem Valtice

Ubytování Nad sklepem Valtice

Valtice
pokoje od
450 Kč

osoba / noc
Ubytování v apartmánech se nachází nedaleko Lednicko-Valtického areálu, kde můžete ochutnat kvalitní vína z jižní Moravy či dolního Rakouska nebo si prostě jen tak v klidu odpočinout.
Apartmány jsou moderně zařízeny s manželským lůžkem, rozkládacím dvojlůžkem a čtyřmi přistýlkami, které jsou umístěny na otevřeném patře.
Parkování v areálu Kuchyňský kout Sprchový kout v každém pokoji Toaleta na každém pokoji Venkovní kuchyně s grilem Wi-Fi zdarma

V apartmánu je jídelní kout a plně zařízená kuchyňská linka, která je vybavena lednicí, varnou deskou, elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí.

Součástí vybavení apartmánu je televizor se satelitním příjmem a DVD přehrávačem, radiomagnetofon s CD. Pro nejmenší návštěvníky je připravena dětská postýlka a množství společenských her pro děti i dospělé.

Sociální zařízení je vybaveno sprchovým koutem, WC a umyvadlem, ve spodní místnosti (tzv. presshausu) je další WC s umyvadlem.

 

Základní informace

Ubytovaní hosté mají k dispozici terasu s posezením a možností grilování. V presshausu je možné uschovat i zapůjčit jízdní kola, parkování je zajištěno u objektu. Není problém si domluvit degustace vína s výkladem i s nákupem lahvového i sudového vína.

V okolí ubytování je spousta zajímavých míst, cyklostezky, muzea, hrady, zámky, vinařská naučná stezka, kolonáda a mnoho dalších.

Nejbližší ubytování v okolí