Penzion Olympia Most

Penzion Olympia Most

Most
pokoje od
500 Kč

osoba / noc
Penzion Olympia se nachází v tiché části centra města Most, který je obklopen zelení. Objekt je v blízkosti nákupního střediska Rozkvět, poblíž obchodního centra Centrál. Ubytování je vhodné v jakémkoliv ročním období pro jednotlivce, páry, rodiny s dětmi či partu přátel. Zajímavá místa v okolí - Hrad a Rozhledna Hněvín, vodní nádrž Matylda, minipivovar či výlety do Krušných hor.
Parkování v areálu Sprchový kout v každém pokoji Toaleta na každém pokoji Wi-Fi zdarma

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Penzion Olympia Most má celkovou kapacitu pro 45 osob. Ubytovat se můžete v jednolůžkovém pokoji, dvoulůžkovém, třílůžkovém a čtyřlůžkovém apartmá nebo v luxusním dvoulůžkovém apartmá. 

Luxusní apartmá má vlastní obývací pokoj, ložnici, vlastní sociální zařízení (masážní sprchové kouty) a vlastní terasu.
Apartmány mají vlastní sociální zařízení s WC a sprchovým koutem. Dále naleznete v apartmánech ledničku, kávovar a jiné drobné elektrospotřebiče.

Kompletní ceník naleznete zde.

Základní informace

V letních měsících můžete využít zahradu s altánem. Parkování je možné přímo u objektu a k dispozici je Wifi připojení zdarma. V centru města Most můžete zajít na aquadrom, bowling, nákupní centrum, kino, divadlo, peněžní ústavy, městský úřad,
restaurace, nákupní centrum Central Most. 

K ubytování si můžete domluvit snídani, která je podávána formou balíčku ve večerních hodinách. Ráno můžete posnídat v klidu na pokoji.

Vybavení
  • samostatné soc. zařízení (WC, umyvadlo, sprchový kout)
  • lednice
  • varná konvice
  • kuchyňský kout
  • luxusní apartmá – vlastní terasa, masážní sprchový kout

Nejbližší ubytování v okolí