Penzion Herlíkovice

Penzion Herlíkovice

Vrchlabí
pokoje od
450 Kč

osoba / noc
Penzion/Apartmán Herlíkovice se nachází nedaleko města Vrchlabí, které je nazýváno bránou Krkonoš, malebného horského města v údolí horního toku Labe, přirozeného centra střední části Krkonoš. .
Leží přímo v lyžařském areálu Herlíkovice u sjezdovky a lanovky na horu Žalý, kde jsou nádherné běžecké a turistické trasy.
V létě oceníte klidnou polohu místa penzionu s krásnou přírodou a s mnoho místy, kam zajít na výlety. V zimním období je to ideální ubytování pro zimní sporty.
Parkování v areálu Kuchyňský kout Sprchový kout v každém pokoji Toaleta na každém pokoji Wi-Fi zdarma

Ubytovat se můžete ve dvoulůžkovém pokoji s možností přistýlky. Dle domluvy je možné ubytování v sedmilůžkovém apartmánu. 

Ubytování je i vhodné na Vánoce i Silvestra pro rodinu či partu přátel a za poplatek si můžete domluvit snídani.

K dispozici je společenská místnost, sauna, terasa a zahrada k příjemnému posezení.

Základní informace

Cestovat je možné do Špindlerova Mlýna a dále na hřebeny hor, na vrchol Sněžky, k pramenu Labe nebo se dá provozovat pěší turistika jako i cykloturistika , bobová dráha, ale třeba i koupání.

Opačným směrem leží Vrchlabí, město s kvalitně fungujícími službami, restauracemi, kavárnami, obchody. Probíhá zde řada sportovních a kulturních akcí.

Řeka Labe nabízí koupání, rybaření a rafting.

Poblíž jsou i známá místa, jako je Špindlerův Mlýn, Benecko, Strážné, Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Harrachov, Český Ráj, Adršpašsko - Teplické skály.

Zajímavé výlety nabízí i nedaleké Polsko.

Nejbližší ubytování v okolí