Areál Salaš

Areál Salaš

Ostrava Svinov
pokoje od
650 Kč

osoba / noc
Zveme Vás k příjemnému ubytování do naších stylových pokojů v Areálu Salaš. Areál Salaš v Hradci nad Moravicí nabízí i spoustu místa k posezení a k oslavám. V našem penzionu Salaš často poskytujeme prostory k různým oslavám a svatbám. Před příjezdem si prosím udělejte rezervaci, aby nebyli ochuzeni ti, kteří k nám přijdou bez rezervace.
Dětské hřiště Parkování v areálu Domácí zvířata povolena Kuchyňský kout Sprchový kout v každém pokoji Toaleta na každém pokoji Wi-Fi zdarma

Ubytování

Zveme Vás k příjemnému ubytování do naších stylových pokojů.

Pokoj č. 1 pro dvě osoby:

Manželská postel, sociální zařízení na pokoji - vana, klimatizace, minibar, varná konvice,

Počet osob Počet nocí Cena Snídaně
2 osoby 1 noc 1000,- Ne
2 osoby 1 noc 1200,- Ano
1 osoba 1 noc 750,- Ne
1 osoba 1 noc 850,- Ano

 

Pokoj č. 2 pro dvě osoby:

Oddělené postele, sociální zařízení na pokoji - sprchový kout, klimatizace, minibar, varná konvice,

Počet osob Počet nocí Cena Snídaně
2 osoby 1 noc 1000,- Ne
2 osoby 1 noc 1150,- Ano
1 osoba 1 noc 750,- Ano
1 osoba 1 noc 650,- Ne

 

Pokoj č. 3 pro dvě osoby:

Manželská postel, sociální zařízení na pokoji - vana, klimatizace, minibar, varná konvice,

Počet osob Počet nocí Cena Snídaně
2 osoby 1 noc 1000,- Ne
2 osoby 1 noc 1200,- Ano
1 osoba 1 noc 750,- Ne
1 osoba 1 noc 850,- Ano

 

Apartmán až pro 5 osob:

Dvě místnosti - ložnice s manželskou postelí a odděleným lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro dvě osoby (ideálně děti), koupelna s rohovou vanou, WC, klimatizace, minibar, varná konvice, terasa

Počet osob Počet nocí Cena Snídaně
2 osoby 1 noc 1650,- Ano
1 osoba 1 noc 1200,- Ano
Přistýlka 1 noc 250,- Ne
Přistýlka 1 noc 400,- Ano

 

Doplňující služby:

Služba Počet nocí Cena
Pes 1 noc 200,-
Pes 3 a více nocí 100,-
Dětská postýlka Na celý pobyt 200,-
V cenách není zahrnut poplatek obci/os. 1 noc 17,-

 

Základní informace

Hlavní sál na Salaši v Hradci nad Moravicí

Restaurace se skládá z hlavního sálu, v selském stylu z opalovaného dřeva a stylovými dekoracemi o kapacitě 50 míst a salonkem pro 15 až 20 osob. Další část tvoří oblíbená Vinárna, ve které se nachází boxy pro 5 až 15 osob, s celkovou kapacitou 30 osob. K restauraci také patří stylová letní zahrádka s kapacitou 50 míst. K dispozici je i salónek. Podívejte se jak vypadá naše restaurece, pomocí naší fotogalerie.

Letní zahrádka s dětským hřištěm

Častými návštěvníky naší restaurace a penzionu Salaš jsou turisté, kteří si chtějí odpočinout v příjemném, venkovním prostředí, díky naší letní zahrádce. Letní zahrádka má kapacitu pro 50 lidí a nejsou ochuzené ani děti, které si zde najdou svou zábavu na průlezkách a houpačkách, které jsou v blízkosti letní zahrádky, proto je budete mít stále pod dohledem. Jak vypadá naše letní zahrádka a dětšké hřiště, můžete vidět v naší fotogalerii.

Stylová vinárna

Další část tvoří stylová vinárna, ve které se nachází boxy pro 5 až 15 osob, s celkovou kapacitou pro 30 osob. Můžete se u nás vychutnat vynikající vína a posedět příjemně s přáteli. Jak vypadá naše vinárna v Hradci nad Moravicí, si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Salónek pro oslavy a hostiny

Jelikož nechceme, aby byli vyrušováni naší hosté, kteří navštívili naší restauraci nebo slaví nějakou radostnou událost, proto máme oddělený soukromý salónek s kapacitou 15 míst. Tento salónek můžete i vy využít pro své oslavy či svatby, stačí nám jen zavolat na +420 732 999 989 nebo nám můžete napsat na email: salas@tropp.cz. Rezervujte si salónek v nádherném prostředí, které si můžete prohlédnou v naší fotogalerii.

Nejbližší ubytování v okolí