Apartmány ve vinařství Přítluky - Zdeněk Bukovský

Apartmány ve vinařství Přítluky - Zdeněk Bukovský

Přítluky
pokoje od
550 Kč

osoba / noc
Vinařství Bukovský Zdeněk naleznete v obci Přítluky, odtud pochází i náš název – přítlucká vína. Jsme malé rodinné vinařství a velikostí si nezadáme s vinařskými závody. O co méně máme starostí s velkým objemem v sudech, o to více máme radost z každého hroznu ve vinohradě, z každé voňavé kapky ve skleničkách.
Parkování v areálu Kuchyňský kout Sprchový kout v každém pokoji Toaleta na každém pokoji Venkovní kuchyně s grilem Wi-Fi zdarma
Zdeněk Bukovský
Navštivte náš web

Po předchozí domluvě můžeme mít otevřeno téměř kdykoliv.

V našem penzionu je pro Vás vždy nachystán apartmán, který se skládá ze tří pokojů. Každý z pokojů je různě vybaven, ale v každém z nich najdete 2 lůžka pro sladký spánek po dobrém víně. Největší pokoj v apartmánu má plně vybavenou kuchyňskou linku a dostatek prostoru pro posezení s přáteli. Za apartmánem je zahrádka, kde lze obzvláště v letních měsících, na stinném místě nerušeně relaxovat.

K ochutnávkám vína nám slouží dva sklepy. V každém ze sklepů máme uskladněny různé druhy vína a je na Vás, zda chcete ochutnat  mladá vína s čerstvým aroma či zralejší vína čekající roky na svou příležitost.

Základní informace

Vinařská obec – Přítluky


Tato malá obec severně sousedí se známějším Zaječím, kde se natáčel známý film Bobule, ze západu s vodní nádrží Nové mlýny, jihozápadně od obce leží Pálava a jihovýchodně Lednicko-Valtický areál. Je to nádherné místo se snad ještě krásnějším okolím. Od jmenovaných známých míst nejsou Přítluky vzdáleny více než 5 km, jsme tedy ideálním startovacím místem pro nejeden výlet, a že je z čeho vybírat.

Nad sklepem je zařízený apartmán se společnou kuchyní a 6 lůžky ve 3 místnostech. Apartmán je navržen pro skupiny až 6 lidí, kteří spolu chtějí trávit čas nejen na výletech po okolí, ale i při degustaci ve sklepě.

Nejbližší ubytování v okolí