Ubytování na faře

Ubytování na faře

Sudoměřice u Bechyně
pokoje od
350 Kč

osoba / noc
Ubytování se nachází uprostřed klidné jihočeské vesnice Sudoměřice u Bechyně na starobylé faře. Pokud hledáte ubytování v přírodě, toto je ideální místo s krásnou přírodou, hlubokými lesy, okolí je vhodné nejen k procházkám, ale i ke sběru hub, borůvek a dalších lesních plodů. Vhodný pro rekreační sportovce, cyklisty, využít můžete jezdecký klub, golfové hřiště a spousta dalšího.
Parkování v areálu Kuchyňský kout Venkovní kuchyně s grilem

Ubytování na faře nabízí dva oddělené apartmány s vlastními koupelnami a kuchyněmi Vám zaručí naprosté soukromí a v horkém létě i příjemný chládek. V blízkosti fary je restaurace s letním posezením venku, prodejna potravin, pošta i autobusová zastávka.
Hned  za farskou zdí se nachází volně přístupná pec, která přímo vyzývá k večernímu posezení a uvaření či upečení něčeho dobrého.

Základní informace

Fara se nachází uprostřed poměrně rozlehlé návsi, takže můžete své děti vypustit ven a za kostelem jsou dětské prolézačky se skluzavkou, houpačkou apod., ani v zimě nemusí být děti na faře zavřené celý den. Hned vedle fary je od kostela kopec každou zimu velice hojně využívaný místními dětmi.

Pro aktivní jedince je k dispozici jízda na koni, vodáctví, golfové hřiště s devíti jamkami, bowling, nebo let balónem.

Restaurace a obchod je v blízkosti ubytování a nedaleko (cca 5km) v Bechyni můžete využít nabídku lázeňských procedur.

Nejbližší ubytování v okolí