Ubytování Malá Skála

Ubytování Malá Skála

Malá Skála
pokoje od
400 Kč

osoba / noc
Apartmán je umístěný v obci Malá Skála přímo mezi Suchými skalami a Pantheonem. Klidné a příjemné ubytování je vhodné v jakémkoliv ročním období pro rodiny s dětmi, páry i skupiny lidí.
Ubytování v Českém ráji Vám nabízí nespočet přírodních i historických památek.
Parkování v areálu Kuchyňský kout Sprchový kout v každém pokoji Toaleta na každém pokoji Venkovní kuchyně s grilem Wi-Fi zdarma

Ubytovat se můžete ve dvou apartmánech. Každý má samostatný vchod ze zahrady a je určený pro 2 -6 osob o rozměru 70m2. Ubytování je možné od dvou nocí a více. 

Apartmán "P" má okna orientovaná na vyhlídku Pantheon, v přízemí je předsíň se samostatným WC a umyvadlem a hlavní obytná místnost s plně vybaveným kuchyňským koutem. Dále je v obytné místnosti jídelní stůl, sedací souprava, televize, krbová a akumulační kamna a přímý vstup na terasu (zahradu). Z obytné místnosti je otevřené dřevěné schodiště do prvního patra, kde jsou 3 ložnice a prostorná koupelna se sprchovým koutem a WC.

Apartmán "S" má okna orientovaná na dominantu obce Malá Skála - Suché skály. V přízemí je předsíň se samostatným WC a umyvadlem a hlavní obytná místnost s plně vybaveným kuchyňským koutem. Dále je v obytné místnosti jídelní stůl, sedací souprava, televize, krbová a akumulační kamna a přímý vstup na terasu (zahradu). Z obytné místnosti je otevřené dřevěné schodiště do prvního patra, kde jsou 3 ložnice a prostorná koupelna se sprchovým koutem a WC.

Domek se nachází v blízkosti domu majitele, kapacita 6 lůžek. Obytná místnost s kuchyňským koutem, možnost spaní pro dvě osoby, koupelna s WC, v patře ložnice 4 lůžka.

Základní informace

Pro oba apartmány je k dispozici velká oplocená zahrada s možností parkování za plotem. Na zahradě je postavena zastřešená pergola z části uzavřená určená pro úschovu kol a druhá část je otevřená. Vedle pergoly je zahradní gril z pískovcových kamenů, v rohu zahrady je malé dětské pískoviště.

 

Vybavení
  • lednice, sklokeramická deska 4 plotýnky, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí a vše potřebné v kuchyni
  •  jídelní stůl, sedací souprava, televize, krbová a akumulační kamna

Nejbližší ubytování v okolí