Státní léčebné lázně Janské Lázně

Státní léčebné lázně Janské Lázně

Janské Lázně
pokoje od
2 000 Kč

osoba / noc
Do Státních léčebných lázní se můžete vydat za účelem klidné relaxace v krásném horském prostředí, kdy procházky v klima nadmořské výšky 675 m. n. m. samo o sobě prospívá tělu i duši. U nás se léčí nebo si užívají relaxační programy všechny generace, od dětí až po seniory.
Bazén Dětské hřiště Fitness centrum Parkování v areálu Bezbariérový přístup Sprchový kout v každém pokoji Toaleta na každém pokoji Wi-Fi zdarma

Lázně nabízí několik variant pro relaxaci a wellness:

  • Léčebné balíčky - program proti bolesti zad, léčebný lázeňský pobyt nebo program na redukci váhy

  • Wellness balíčky - relaxační pobyt pro zdravotníky, silvestrovský wellness, víkendový relaxační pobyt a další zajímavé balíčky

  • Léčebné procedury - klasická masáž, havajská masáž Lomi Lomi, masáž lávovými kameny, bambusová masáž, aroma masáž

Můžete využít moderní aquacentrum, které má k dispozici vodní clony, protiproud, masážní a perličková lůžka a vnitřní i venkovní vířivky. Využít můžete také finskou saunu uvnitř i vně, parní saunu a zchlazovací bazének.

Dále se můžete zapotit ve fitness centrum nabízí posilovací zónu, kardio zónu, funkční i ABS zónu a také skupinová cvičení v rámci wellness balíčků (např. program na redukci váhy či program proti bolesti zad). Spinningová kola, běžecký pás, veslovací trenažér či multifunkční posilovací věž jsou nedílnou součástí vybavení fitness. S jednotlivými kroky poradí zkušený fitness trenér.

 

Základní informace

Příjemnou procházkou po stopách rakouského korunního prince Rudolfa od Kolonády ke katolickému kostelu se dostanete okolo dětské léčebny Vesna ke Staros­tovu prameni a dále na Zlatou vyhlídku, která je považována za jednu z nejhezčích.
Na Černou horu můžete v letní i zimní sezóně vyjet moderní kabinovou lanovkou Černohorský Express, můžete si zapůjčit koloběžky a zdolat tak Černou horu netradičním způsobem a nebo si ve městě můžete zapůjčit kola či lyže. Poblíž dolní stanice lanovky naleznete lanový park i s baby parkem pro menší děti a jistě ocení návštěvu Farmaparku Muchomůrka i Stezku korunami stromů Krkonoše.

 

Nejbližší ubytování v okolí