Sluneční pyramida

Sluneční pyramida

Moravská Nová Ves
pokoje od
400 Kč

osoba / noc
Naše ubytování na Břeclavsku s vlastním vinným sklípkem najdete v srdci Podluží v malebné Moravské Nové Vsi v romantické sklepní uličce "Výmol". Ubytování na Břeclavsku se nachází 10km od Břeclavi směrem na Hodonín po silnici či os.vlakem (druhá zastávka z Břeclavi i s Hodonína),kde se penzion nachází 600m od vlakového nádraží.
Dětské hřiště Parkování v areálu Kuchyňský kout Sprchový kout v každém pokoji Toaleta na každém pokoji Venkovní kuchyně s grilem Wi-Fi zdarma
Vlasta Šoupalová
Navštivte náš web

Atmosféru vinných uliček "Výmol" a "Zátiší"s dlouholetou tradicí dokreslují rázovité kulturní akce s degustací vín a pěknými písničkami u cimbálu. Kalendář kulturních akcí Městyse nebo  přehled letní kultury celého regionu "Zvony Podluží".

Nad vinným sklípkem se znamením Slunce ve štítě vás přivítá náruč zelené oázy  na  zahradní terase vybízející k odpočinku. 

Pyramida zastřešuje příjemné posezení u venkovního krbu s barem a pěkným výhledem. Oplocený areál je vhodný pro rodiny či dětské kolektivy. S dalším vstupem do areálu je možnost úschovy kol na vlastní nebezpečí.

Základní informace

Jak pyramida prospívá lidskému organismu  

Předpokladem působení je správné nasměrování naší pyramidy podle magnetické osy Země - ve směru Sever-Jih. Uvnitř pyramidy je většina záporných iontů /jako u tekoucích řek, vodopádů,po dešti/.Negativní ionizace  probouzí čilost,aktivitu, vyvolává pocit uspokojení, posiluje energii,urychluje  přirozené reparační a hojivé procesy. Modrá barva uklidňuje a reguluje samohojící procesy, je používána k relaxaci, meditacím.

Pro koho je užitečný pobyt v pyramidě

Doporučujeme i zdravým lidem navštívit pyramidu, alespoň 2 x ročně. Její energie Vám pomůže posílit organizmus, zvětšovat vitalitu, omlazovat, léčit a zmírňovat bolesti, urychlovat hojení ran, popálenin, neutralizovat negativní záření z životního  prostředí, energetizuje potraviny a nápoje.

Regenerace sil ale i psychického stavu je důležitá zejména u osob vystavených pracovnímu přetížení a velké psychické zátěži. Spánek v pyramidě nebo pod ní posiluje zdraví rekonvalescentům a oslabeným osobám a vede k tomu, že se člověk cítí vitálnější a jeho bioenergetický potencionál se doplňuje.

Nejlepší léčba je PREVENCE:

Mnozí lidé podceňují fakt, že v dnešním světě naše energetické zdroje, které   čerpáme  ze stravy, tekutin a vzduchu, už nejsou tak hodnotné, jako dříve a proto je vhodné jednou za čas našemu tělu energeticky pomoci. Naše těla jsou vystavena velké zátěži např.  elektrosmogu, zamořením chemického smogu, chemií v potravinách a vodě, geopatogenním zónám, nevhodnému stravování, spěchu a  stresu .....

Vybavení
  • Velký pokoj pro 2 osoby/4 přistýlky
  • Obývací pokoj pro 2 osoby 
  • TV, WIFI, ledničky a ventilátory na pokojích, vnitřním sociálním zařízením a vybaveností k vlastnímu stravování.
  • Dětské hřiště
  • Petanque
  • Společenské hry

Nejbližší ubytování v okolí