Privat Šmídová

Privat Šmídová

Tábor
pokoje od
500 Kč

osoba / noc
Privat Šmídová je ubytovaní v útulném podkroví rodinného domu, nedaleko od historického centra města Tábora. V blízkosti ubytování je Tismenický vodopád a vodní nádrž Jordán, kde si můžete v letních měsících užívat koupání a pro děti jsou připraveny prolézačky a houpačky, rodiny ocení parkové lavičky a piknikové stoly a také možnost zapůjčení veslic nebo šlapadla.
Parkování v areálu Kuchyňský kout Sprchový kout v každém pokoji Toaleta na každém pokoji Wi-Fi zdarma

Privat Šmídová nabízí ubytování v čtyřlůžkovém pokoji a apartmánu. V celém objektu je k dispozici Wifi připojení.

Všechny čtyřlůžkové pokoje jsou vybaveny kuchyňskou linkou s dvou plotýnkovým vařičem, lednicí a varnou konvicí. Pokoj je dále vybaven televizorem, WI-FI připojením, koupelnou se sprchovým koutem a WC.

Apartmán se skládá ze dvou samostatných místností, sociálního zařízení a balkonu. V první, větší místnosti nalezneme televizor, jednolůžkovou postel a prostornou kuchyňskou linku s dvou ploténkovým vařičem, mikrovlnou troubou, varnou konvicí a lednicí. Druhý pokoj je vybaven dvoulůžkovou postelí a úložnými prostory. 

Kompletní ceník naleznete zde.

Základní informace

V blízkosti ubytování je restaurace a pizzerie. Parkování je možné přímo u objektu. V okolí ubytování je možné navštívit plavecký bazén, zimní stadion, tenisové kurty, kulturní akce, Zoo Tábor, hrady a zámky. Místo je ideální pro turistiku i cyklistiku. 

Vybavení
  • Kuchyňská linka s dvouvařičem
  • Lednice a varná konvice
  • Koupelna se sprchovým koutem a WC
  • TV 
  • Wifi

Nejbližší ubytování v okolí