Penzion Vyhlídka

Chlum u Třeboně
pokoje od
349 Kč

osoba / noc
Penzion Vyhlídka se nachází v Jižních Čechách, v obci Lutová, která je částí Chlumu u Třeboně. Tato oblast Třeboňska je velmi oblíbenou destinací, protože nabízí nádhernou přírodu plnou lesů, rybníků a řek. Domácí prostředí je jak dělané pro rodinnou dovolenou nebo pro dovolenou s přáteli. V okolí penzionu najdete širokou škálu turistických stezek a cyklotras. Pokud preferujete pěší výlety, hned za vsí začínají lesy, plné hub a borůvek.
Ubytovat se u nás můžete i ve větších skupinkách. Vzhledem k velké ubytovací kapacitě penzionu Vyhlídka jim na rozdíl od menších ubytovacích zřizovatelů můžeme vyjít vstříc.
Bazén Dětské hřiště Parkování v areálu Bezbariérový přístup Kuchyňský kout Přebalovací pult Sprchový kout v každém pokoji Toaleta na každém pokoji Venkovní kuchyně s grilem Wi-Fi zdarma

REZERVACE

Penzion Vyhlídka nabízí všestranné ubytování. Pro rodinnou dovolenou máme připravené prostorné 3-5 lůžkové pokoje (s možností přistýlek) s vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo a WC) na každém pokoji. Samozřejmostí je plně vybavený kuchyňský kout s vařičem a lednicí, dřezem, s talíři, příbory, pánví, hrnci, hrnky, sklenicemi atd, takže si můžete v soukromí uvařit pro potřeby celé rodiny. Pokud budete sdílet penzion s dalšími rodinami, můžete využít velkou společenskou místnost pro stravování nebo jiné společné aktivity, nebo si pronajmout kuchyňku pro společné vaření celé ubytované skupině.

V penzionu nabízíme ubytování i pro velké skupiny (např. pro 30, 40 a více osob) ve 3-5 lůžkových pokojích (s možností přistýlek) s vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo a WC). Ubytovat se můžete i v třípokojovém 8 lůžkovém apartmánu. Samozřejmostí je plně vybavený kuchyňský kout s vařičem a lednicí, dřezem, s talíři, příbory, pánví, hrnci, hrnky, sklenicemi atd, takže si můžete na každém pokoji uvařit.

Výhodou je, že u nás najdete i společenskou místnost. Pro společné aktivity je v přízemí penzionu hostům k dispozici velká společenská místnost, která zároveň slouží jako jídelna. Hosté ji využívají např. pro aktivity za nepříznivého počasí (promítání filmů, diskotéky atd.)

Kompletní ceník naleznete zde.

Základní informace

Penzion Vyhlídka má opravdu všestranné využití. Dětem i dospělým je v areálu penzionu k dispozici dětské hřiště s prolézačkami a fotbalové travnaté hřiště s brankami a možností zavěšení volejbalové nebo nohejbalové sítě. Užít si tak u nás může dovolenou opravdu každý. K posezení venku je k dispozici velká terasa s grilem, ze které je krásný výhled na zahradu a Novohradské hory. Rozlehlá zahrada je na jižní stráni, je plná stromů, květin či skalek. Najdete zde klidné místo na lavičkách či houpačce na slunění a čtení oblíbené knihy, můžete posedět s přáteli pod velkou pergolou, nebo opékat buřty u ohniště. Po bezbariérové cestě se dostanete až k přírodnímu jezírku, které Vám nabídne příjemné osvěžení v horkém letním dni. Menší děti si mohou hrát na pískovišti.

Vybavení
 • sprcha, umyvadlo a WC 
 • plně vybavený kuchyňský kout s vařičem a lednicí, dřezem, s talíři, příbory, pánví, hrnci, hrnky, sklenicemi atd
 • společenská místnost 
 • dětské hřiště s prolézačkami
 • fotbalové travnaté hřiště s brankami
 • zavěšení volejbalové nebo nohejbalové sítě
 • houpačky
 • gril
 • pergola
 • pískoviště
 • parkoviště pro hosty zdarma
 • internetový wifi přístup v objektu penzionu zdarma
 • zamykatelná kolárna zdarma

Nejbližší ubytování v okolí