Penzion a ubytovna Litvínov

Penzion a ubytovna Litvínov

Litvínov
pokoje od
500 Kč

osoba / noc
Ubytování se nachází v klidné historické části města Litvínov. Ideální na dlouhodobější ubytování zaměstnanců na služební cestě či montážích. Ubytování je vhodné taktéž pro turisty a sportovní nadšence, kteří chtějí vyrazit do Krušných hory a strávit v oblasti třeba i jen pár dní.
Parkování v areálu Kuchyňský kout Sprchový kout v každém pokoji Toaleta na každém pokoji Wi-Fi zdarma

Celková kapacita je 30 lůžek, možností ubytování je hned několik.
Na výběr máme dvě čtyřlůžkové bytové jednotky – apartmány v dispozicích 2+kk a jedenkrát bytovou jednotku v dispozici  2+1 až se šesti lůžky.
Další variantou je celkem 6 samostatných pokojů s dvěma až čtyřmi lůžky, které mají společné koupelny a kuchyň.

Základní informace

Oblast je vhodná pro milovníky cyklistiky, turistiky, kolečkových bruslí i dalších sportů, a to zejména díky výhodné lokalitě v podhůří Krušných hor. Ubytovat se zde můžete v jakémkoliv ročním období. V létě můžete navštívit historické památky v Litvínově nebo hrad Hněvín v blízkém Mostě, uhelné safari, turistické výlety, cyklistiku, koupání v jezerech, která bývala šachtami. 
V zimě si můžete vychutnat kouzlo Krušných hor. Ideálním místem pro sjezdové lyžování a na své si přijdou i milovníci běžeckého lyžování. Zalyžovat si můžete ať už ve zmíněném Sport areálu Klíny, známém areálu Bouřňák, či si zajet na Klínovec, nejvyšší horu Krušných hor.
Běžeckých stop je v horách velké množství a nazout běžky můžete už hned na Klínech či na nedaleké křižovatce běžeckých tras Dlouhé Louce.

Nejbližší ubytování v okolí