Penzion U Veličky

Strážnice
pokoje od
1 200 Kč

pokoj / noc
Penzion U Veličky se nachází v malém městě Strážnice v okrese Hodonín. Město leží v nádherné přírodě Bílých Karpat a kvalitní moravské víno zde teče proudem na každém rohu. Okolí nabízí mnoho turistických cílů, cyklostezek, vyhlášený je i zdejší skanzen a zámek. Penzion a bistro U Veličky je místo, kde se snoubí romantika přírody, přilehlého zámeckého parku a neuvěřitelného díla - Baťova kanálu. Pohostinnost je zaručená, zde se dobře najíte a odpočinete, ale také můžete oslavovat narozeniny, významná životní jubilea, až po svatební hostiny.
Dětské hřiště Parkování v areálu Domácí zvířata povolena Kuchyňský kout Sprchový kout v každém pokoji Toaleta na každém pokoji Venkovní kuchyně s grilem Wi-Fi zdarma

Penzion U Veličky nabízí ubytování v dvoulůžkovém nebo čtyřlůžkovém pokoji. Všechny pokoje mají společnou kuchyňku, kterou můžete každý den využívat. 
Připlatit si můžete za snídaně. Stravování je možné dohodnout v bistru při penzionu. K dispozici je přistýlka, parkování přímo u objektu a WiFi připojení zdarma. 
Po domluvě si s sebou můžete vzít svého čtyřnohého mazlíčka. 

Základní informace

V rámci občerstvení si můžete pochutnat například na pivu Ferdinand, či nealko Birellu, fantastickém grilovaném kolenu na černém pivu a dalších dobrotách.

Můžete si zde domluvit plavbu s kapitánem či si půjčit kajutovou loď či člun. Na své si přijdou i milovníci rybaření, přímo u penzionu je možnost chytání ryb.

Pro děti je možné připravit bohatý program. Nabízí možnost využití skákacího hradu, cukrovou vatu, ledovou tříšť, čerstvý popcorn, venkovní hřiště, dětský koutek, aquazorbing, a další zábavu...

Možnost ubytování ve stanech a karavanech je zde na Veličce možné. Stačí poptat Vaši návštěvu na kontaktech, přijet, rozložit a užít si pobyt na jižní Moravě!

Vybavení
  • společná kuchyňka
  • bistro
  • venkovní posezení 
  • přistýlka
  • půjčovna lodí
  • kempování

Nejbližší ubytování v okolí