Penzion U Studánky

Penzion U Studánky

Horní Věstonice
pokoje od
650 Kč

osoba / noc
Penzion se nachází v klidné části obce Horní Věstonice v Mikulovské vinařské oblasti. Horní Věstonice se rozkládají na úpatí Pálavských vrchů v těsné blízkosti chráněné krajinné oblasti Pálava, v těsné blízkosti přírodní rezervace Věstonická nádrž a přírodní rezervace Děvín.

Za penzionem se již nachází vinohrady a vinné sklepy s vyhlášeným pálavským vínem. Vedle penzionu vedou turistické cesty s nástupem do Pálavských vrchů.
Bazén Parkování v areálu Kuchyňský kout Sprchový kout v každém pokoji Toaleta na každém pokoji Wi-Fi zdarma

Penzion nabízí ubytování pro 2 až 10 osob v celkem 3 pokojích.

  • Apartmán 1 pro čtyři osoby - obývací ložnice, vlastní koupelna se sociálním zařízením a kompletně vybavená kuchyňka s jídelním koutem
  • Apartmán 2 2x pokoj hotelového typu s koupelnou pro tři osoby
  • Tyto dva pokoje vychází do společenské místností s kuchyní, takže je možno je využít jako uzavřený samostatný velký apartmán pro šest osob, kde jsou dvě ložnice, každá s vlastní koupelnou a sociálním zařízením a kompletně vybavenou kuchyní s jídelnou

K ubytování můžete využít zahradu s bazénem a venkovním posezením.

Základní informace

V blízkosti ubytování je spousta možností jak se zabavit, navštívit můžete například Zřícenina hradu Děvičky Pavlov, Archeopark Pavlov,  Aqualand Moraviavodní nádrž Nové Mlýnylom Mariánský mlýnkoupaliště Mikulov - Riviéra.

V obci je možno zajistit finskou saunu, parní saunu, whirpool, masáže, let balónem, degustaci místních vín, dopravu na výlety, ale i spoustu jiných aktivit.
V obci je sportovní areál a dětské hřiště. K Věstonické nádrži to je cca 15 min pěšky.

V okolíi je několik restaurací, různá vinařství, vinné sklepy, obchod s potravinami.

Nejbližší ubytování v okolí