Penzion U Strakatého koně

Penzion U Strakatého koně

Blansko
pokoje od
660 Kč

osoba / noc
Rodinný penzion v Moravském krasu díky svému umístění na samotě u lesa je ideálním místem jak pro rodinnou rekreaci v okolí Blanska, tak pro aktivní dovolenou spojenou se sportovním vyžitím, menší firemní akci či školení nebo skupinovou akci zaměřenou na zdravý životní styl. Z oken penzionu máte pohled na krásnou přírodu a stádo pasoucích se strakatých koní.
V nabídce služeb se snoubí komfort s relaxací v přírodě.
Sprchový kout v každém pokoji Toaleta na každém pokoji Venkovní kuchyně s grilem Wi-Fi zdarma

Penzion kromě ubytování nabízí restauraci se salónkem i venkovní zahrádkou a jídla připravovaná na grilu. Kuchyně se zaměřuje na přípravu jídel mexické a country - tex -mex kuchyně. Mezi nejoblíbenější patří naše hovězí steaky. Dále můžete využít jezdecký klub, horolezení a cykloturistiku.
Užít si můžete i relaxaci v privátní sauně, kde můžete relaxovat s partnerem, rodinou, či přáteli.

Celková kapacita ubytování penzionu je 18 lůžek.
Ubytování poskytujeme ve dvou a čtyřlůžkových pokojích. Pokoje jsou útulně vybaveny dřevěným nábytkem ve stylu country a western. Na požádání je možnost zapůjčit dětskou postýlku

Základní informace

Okouzlí Vás výhledy na Blansko a přilehlou malebnou krajinu. Rozlehlé lesy s celou řadou lesních cest a cyklostezek poskytují v létě ideální terény pro cykloturistiku či jízdu na koni a nabízejí rovněž možnost vycházek pro milovníky přírody i náruživé houbaře. V blízkosti můžete navštívit aquaparku v Blansku i Kuřimi nebo si odpočinout u přírodního koupání.

Vybavení
  • vlastním sociálním zařízením (koupelna s WC, sprchou a umyvadlem)
  • internetové připojení
  • lednička
  • LCD televizor
  • dřevěný nábytek v přírodním stylu
  • měkké osušky i ručníky

Nejbližší ubytování v okolí