Penzion U Hlavičků

Penzion U Hlavičků

Janov nad Nisou
pokoje od
530 Kč

osoba / noc
Penzion U Hlavičků se nachází v okrese Jablonec nad Nisou s malebnou krajinou a mnoha turistickými i cyklistickými místy. Dobře značené turistické trasy zavedou návštěvníky na nejzajímavější místa Jizerských hor. Vstoupit do jizerskohorských lesů můžete z Hrabětic, Maxova či Bedřichova. Při pobytu s rodinou děti jistě ocení návštěvu Libereckého Zoo, adrenalin zažijete při výpravě na bobovou dráhu. V zimních měsících je nedaleko od ubytování Skiareál severák jak pro děti i dospělé.
Bazén Parkování v areálu Domácí zvířata povolena Kuchyňský kout Sprchový kout v každém pokoji Toaleta na každém pokoji Wi-Fi zdarma

REZERVACE

Penzion U Hlavičků má celkovou kapacitou 24 lůžek v 8 pokojích. Ubytovat se můžete ve dvoulůžkových, třílůžkových i čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. 

Pokoje nejsou vybaveny varnou konvicí ani ledničkou, ale lze se s maminkami domluvit na případném umístění svačinek do lednice a nebo ohřátí příkrmů a mlíčka.
'

Po dohodě s majitelem si s sebou můžete vzít svého čtyřnohého mazlíčka. Parkování je možné přímo u objektu.

Kompletní ceník naleznete zde.

Základní informace

K Vašemu pobytu si můžete domluvit snídaně, večeře či polopenzi. 
V rámci polopenze podáváme snídaně formou švédského stolu a večeře připravujeme dle starých českých receptur, polévka a hlavní chod. V případě sportovních soustředění připravíme vyváženou, nízkokalorickou stravu, bezlepkovou dietu nebo vegetariánské pokrmy.

V penzionu je k dispozici společenská místnost s televizí a salónek pro 15 osob. V případě potřeby se můžete zdarma připojit k Wifi internetu. Pro milovníky sportu je k dispozici úschovna kol a lyží.

U domu se nachází venkovní otevřená terasa s možností grilování a příjemného posezení se sklenkou něčeho dobrého, včetně čepovaného piva.

Vybavení
  • možnost zapůjčení dětské postýlky
  • 2 dětské židličky
  • za poplatek je možné si zapůjčit dětský kočárek nebo dětskou postýlku s pevnou matrací a lůžkoviny
  • společenská místnost
  • zahrada s grilem a bazénem
  • wifi připojení
  • parkování u objektu

Nejbližší ubytování v okolí