Penzion u Cvrčků

Penzion u Cvrčků

Orlické hory
pokoje od
560 Kč

osoba / noc
Rodinný penzion se nachází v Orlických horách v obci Orlické Záhoří 300 metrů od hraničního přechodu do Polska.
Celoroční ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi i skupiny lidí s kapacitou max.20 osob. Celá lokalita je perfektní pro sportovní aktivity a nejrůznější sportovní soustředění (fotbalové a dvě nohejbalová hřiště, asfaltové hřiště a velké travnaté plochy).

Na velké zahradě za penzionem, jsme vybudovali zázemí pro ty nejmenší hosty. Dětské hřiště je oploceno přírodním plotem a daleko od komunikace. Děti se vyblbnou na trampolíně, houpačkách a venkovním bazénu. Ti nejmenší se mohou batolit na dece či krytém pískovišti. Hřiště je vybaveno brankami na fotbálek i sítí na líný tenis či volejbal.
Bazén Dětské hřiště Parkování v areálu Kuchyňský kout Sprchový kout v každém pokoji Toaleta na každém pokoji Wi-Fi zdarma

Ubytovat se můžete ve třech prostorných apartmánech s kapacitou max. 18 osob + přistýlky. Každý apartmán je komfortně vybaven a má vlastní plně vybavenou kuchyň.

Ubytovat se můžete i v chalupě - nabízí ubytování pro až 21 osob. V podkroví jsou 4 ložnice a každá má svoji koupelnu s toaletou. V přízemí je velká společenská místnost s krbem, velkým jídelním stolem a vybavenou kuchyní. V přízemí je velká místnost na uložení bot a lyží, toalety a samostatný dvou lůžkový apartmán. 

Základní informace

K ubytování můžete využít:

  • krytý vyhřívaný bazén
  • terasu
  • masážním vodopád a protiproud
  • saunu a ochlazovací bazének
  • bar, restaurace, občerstvení a posezení na venkovní terase

Možnost zapůjčení věcí:

  • Fotbalový míč s brankami, badmintonové příslušenství (pálky, síť, košíčky, liný tenis, volejbalový míč).
  • Za poplatek možno zapůjčit běžky a lyžařské vybavení v blízké půjčovně.

Nejbližší ubytování v okolí