Penzion Stařa

Svatobořice-Mistřín
pokoje od
750 Kč

osoba / noc
Penzion Stařa se nachází v malebné obci Svatobořice-Mistřín, ležící v oblíbeném a turisticky vyhledávaném prostředí Jižní Moravy. Dovolená u nás je vhodná pro rodiny s dětmi, ale i pro kamarády, kteří chtějí vyrazit za dobrým vínem.
V okolí najdete spoustu rodinných vinných sklepů a pro milovníky turistiky zde na Vás čekají turistické trasy a cyklostezky.
Při pobytu v penzionu je možnost objednat snídaní dle aktuální nabídky nebo ochutnat vína z místních vinařství.
Parkování v areálu Kuchyňský kout Přebalovací pult Sprchový kout v každém pokoji Toaleta na každém pokoji Venkovní kuchyně s grilem Wi-Fi zdarma

REZERVACE

Penzion Stařa nabízí 7 pokojů s celkovou kapacitou 26 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny velkou manželskou postelí, vlastní koupelnou (s WC a sprchovým koutem),  internetem a TV. K dispozici je i velká společenská místnost, kde je jak možnost posezení tak i relaxace. Všechny vnitřní prostory penzionu jsou nekuřácké. Parkování je rezervováno přímo u vchodu do penzionu na vyhrazeném parkovacím místě. 

Pokoj č.1 - Dvou až třílůžkový. Tento pokoj je umístěn v přízemí a je vybaven vlastním sociálním zařízením, TV a wifi. V přízemí je též umístěná sdílená kuchyňka s plynovým vařičem, mikrovlnou troubou, lednicí a rychlovarnou konvicí. 

Pokoj č.2 Dvou až třílůžkový Tento pokoj je umístěn v přízemí a je vybaven vlastním sociálním zařízením, TV a wifi. V přízemí je též umístěná sdílená kuchyňka s plynovým vařičem, mikrovlnou troubou, lednicí a rychlovarnou konvicí.

Pokoj č.3 Apartmán - Šestilůžkový. Je umístěn v přízemí skládá se ze dvou pokojů, čtyřlůžkového a dvoulůžkového, každý pokoj má TV a wifi a je vybaven společným sociálním zařízením a velkou terasou. V přízemí je též umístěná sdílená kuchyňka s plynovým vařičem, mikrovlnou troubou, lednicí a rychlovarnou konvicí.

Pokoj č.4 - Dvou až třílůžkový. Je umístěn v 1.patře a je vybaven vlastním sociálním zařízením, TV a wifi. V 1.patře je též umístěná sdílená kuchyňka s mikrovlnou troubou, lednicí a rychlovarnou konvicí.

Pokoj č.5 - Dvou až třílůžkový. Je umístěn v 1.patře a je vybaven vlastním sociálním zařízením, TV a wifi. V 1.patře je též umístěná sdílená kuchyňka s mikrovlnou troubou, lednicí a rychlovarnou konvicí.

Pokoj č.6 Apartmán - Pětilůžkový. Je umístěn v 1.patře skládá se ze dvou pokojů, třílůžkového a dvoulůžkového, každý pokoj má TV a wifi a je vybaven společným sociálním zařízením. Součástí apartmánu je kuchyňka s elektrickým vařičem, mikrovlnou troubou, lednicí a rychlovarnou konvicí.

Pokoj č.7 - Dvoulůžkový. Je umístěn v 1.patře a je vybaven vlastním sociálním zařízením, tv a wifi. V 1.patře je též umístěná sdílená kuchyňka s mikrovlnou troubou, lednicí a rychlovarnou konvicí.

Kompletní ceník naleznete zde.

Základní informace

Penzion Stařa disponuje i jídelnou, která se nachází ve sklepě Penzionu Stařa a slouží pro vydávání snídaní. Celková kapacita jídelny je 20 osob. K odpočinku nebo relaxaci můžete využít společenskou místnost, kterou rovněž najdete ve sklepě Penzionu Stařa. Společenskou místnost mohou využívat všichni hosté. Před penzionem je k dispozici zahrada, kde najdete prostor pro zábavu s dětmi a možnost grilování u krbu. Vedle krbu se nachází uzamykatelná úschovna kol.

Vybavení
 • vlastní koupelna (s WC a sprchovým koutem)
 • kuchyňka s plynovým vařičem, mikrovlnou troubou, lednicí a rychlovarnou konvicí
 •  velká terasa
 • internet a TV
 • společenská místnost
 • jídelna
 • prostory penzionu jsou nekuřácké
 • parkování je rezervováno přímo u vchodu do penzionu na vyhrazeném parkovacím místě
 • zahrada
 • gril
 • úschovna kol

Nejbližší ubytování v okolí