Penzion St. Leonhard

Penzion St. Leonhard

Nýrsko
pokoje od
620 Kč

osoba / noc
Vítáme Vás v našem rodinném penzionu, který nabízí široké možnosti, jak aktivně nebo pasivně prožít Váš pobyt. Penzion St. Leonhard *** leží na samotě v srdci Šumavské přírody v blízkosti města Nýrsko, v části Uhliště. Návštěvníci k nám přicházejí za turistikou, ale i vychutnat si klid přírody. Během celého roku nabízíme ubytování ve 3-hvězdičkovém penzionu o celkové kapacitě pro 45 hostů.
Bazén Dětské hřiště Parkování v areálu Kuchyňský kout Sprchový kout v každém pokoji Toaleta na každém pokoji Venkovní kuchyně s grilem Wi-Fi zdarma
Ing. Václav Janda
Navštivte náš web

V roce 2021 jsme se umístili v kategorii Penzion roku na 1. místě.

Parkování v areálu a připojení k internetu jsou u nás samozřejmostí a k dispozici zcela zdarma. Disponujeme vnitřním vyhřívaným bazénem se slanou vodou, který je v ceně ubytování. Venkovní altán s krbem Vám poslouží k večernímu grilování nebo klidnému posezení ze letních teplých nocí s rodinou či přáteli. Dále krásnou romantickou atmosféru dodává penzionu též přírodní jezírko s ostrůvkem a vysvěcenou kapličkou, kolem protékající potok po hranici areálu nebo klidná hladina rybníka za jezdeckým areálem s jízdárnou.

Základní informace

Penzion je situován do samotné přírody v západní části Šumavy poblíž města Klatovy a přináší návštěvníkům pocit klidného a pohodového prostředí pro spokojeně strávenou dovolenou, odpočinkový víkend nebo služební cestu. Kolorit penzionu dotváří i okolní pravá šumavská příroda. Nevysoké kopce, smíšené lesy nebo přilehlé louky jsou vhodné pro odpočinkové procházky i náročnou pěší turistiku. Nespočet cyklistických tras je určeno nejen pro náročné cyklisty, ale i pro klidný výšlap po okolí. Houbaři, a to nejenom senioři, si v blízkých lesích naleznou i možnost si pobyt zpestřit hledáním pravých šumavských hříbků.

Nejbližší ubytování v okolí