Penzion Selský dvůr

Penzion Selský dvůr

Raspenava
pokoje od
650 Kč

osoba / noc
Penzion se nachází v krajině CHKO Jizerských hor se zajímavými přírodními atraktivitami. Polské a německé hranice jsou vzdáleny jen několik kilometrů. Hlavní budova areálu byla postavena již v první pol. 19. století.
Bazén Dětské hřiště Parkování v areálu Domácí zvířata povolena Sprchový kout v každém pokoji Toaleta na každém pokoji Wi-Fi zdarma

Ubytovací část pro hosty se nachází v hlavní budově celého areálu s původními hospodářskými budovami, které procházejí rekonstrukcí s důrazem na tradice.

Pokoje jsou dvoulůžkové a třílůžkové, v prvním patře penzionu. Každý pokoj má koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Přistýlky jsou řešeny formou menšího gauče, který je během dne využívaný na posezení.

Základní informace

Můžete si odpočinout v krásné přírodě, posedět v útulné selské jizbě, nebo venku na terase s točeným pivem a dobrým jídlem. Pokud máte rádi aktivní odpočinek, můžete využít společenskou místnost a zahrát si stolní tenis nebo fotbal. Cyklisté jistě ocení 80 kilometrovou trasu Singletrek, náročnější sportovci ocení desítky kilometrů pěších a cyklistických tras. Děti si zde také najdou zábavu na prolézačce a prohlídkou domácích zvířat jako jsou kozy, ovce, králíci ale i šest koní.

Můžete se vydat na exkurzi do města Frýdlant nebo do Liberce do zoologické zahrady a aquaparkem Babylon.

V zimních měsících jsou k dispozici běžkařské tratě Jizerských hor nebo lyžařské středisko Bedřichov (25 km).
 

Vybavení
sociální zařízení možnost přistýlky i dětské postýlky
snídaně v ceně restaurace se širokým výběrem jídel včetně grilování
hřiště pro míčové hry stolní tenis
fotbálek bazén
jízda na koních rozvoz mikrobusem po okolí i v zimě

 

Nejbližší ubytování v okolí