Penzion a restaurace U Zámku

Penzion a restaurace U Zámku

Slatiňany
pokoje od
800 Kč

osoba / noc
Penzion a restaurace U zámku leží na hlavní ulici T.G.Masaryka při vjezdu do Slatiňan od Chrudimi, která je vzdálena pouhých 1,5 km. V sousedství se nachází zámek, zámecký park, hřebčín a cyklostezky. V restauraci, o které je zmínka v kronice již z roku 1736 jako o zájezdním hostinci, je možné stravování po celý den. V salonku je možné pořádat různé společenské akce a v létě zde je příjemné posezení na zahrádce.
Domácí zvířata povolena Sprchový kout v každém pokoji Toaleta na každém pokoji
Michal Hanuš
Kontaktujte nás

Poskytujeme ubytování v 9 pokojích s hygienickým zázemím, TV a Wi-Fi, které pokrývá celý objekt penzionu. Parkování je možné hned vedle penzionu na placeném parkovišti nebo v přilehlých ulicích. K dispozici máme 2-lůžkový pokoj hraběte Auersperga pro náročnější zákazníky.

Základní informace

K nejvýznamnějším místům města Slatiňany patří státní zámek, který dnešní podobu získal až v polovině 19. století. Součástí je přilehlý zámecký park založený na konci 18. století v anglickém stylu.

Nejen zámek a park nabízí návštěvníkům krásnou podívanou, ale i hřebčín, který se v jeho části nachází. Vznikl z původních stájí pro dostihové koně a pro parforsní hony, které patřily spolu s přilehlým zámkem rodině Auerspergů. Pracovníci hřebčína nabízejí zájemcům nejen možnost prohlídky, ale i předvedení koní, projížďky kočárem, vyjížďky v sedle či výcvik s trenérem.