Penzion Nad Oborou

Penzion Nad Oborou

Hradec Králové
pokoje od
1 100 Kč

osoba / noc
Penzion se nachází nedaleko centra Hradce Králové.
Penzion Nad Oborou je umístěný v citlivě zrekonstruovaném statku z 19. století. Najdete ho jen dvacet minut chůze od historického jádra Hradce, nedaleko silnice od Kongresového centra Aldis na hradecké letiště. Za zmínku jistě stojí i Labská cyklostezka, na kterou se dá napojit pouhých 900 m. od penzionu. Přestože budete bydlet téměř ve středu města, z oken pokojů budete mít výhled nejen na hradeckou katedrálu, ale i do polabských luk či na nedaleké návrší Chlum, kde se v roce 1866 odehrála bitva u Hradce Králové.
Parkování v areálu Bezbariérový přístup Sprchový kout v každém pokoji Toaleta na každém pokoji Venkovní kuchyně s grilem Wi-Fi zdarma

Penzion Nad Oborou nabízí rodinné i firemní setkání. V areálu je sál s kapacitou 40 osob, vybavený ozvučením, konferenční technikou a projekcí. Je vhodný pro pořádání přednášek, prezentací, školení, kurzů, firemních i soukromých oslav. Přímo ze sálu je vstup do zahrady, kde je možno grilovat. Pro imobilní občany je k dispozici bezbariérový pokoj.

Vybavení

Ubytování - 14 dvoulůžkových pokojů

Sauna

Solárium

Nejbližší ubytování v okolí