Penzion Na Vyhlídce

Penzion Na Vyhlídce

Lukov - okres Znojmo
pokoje od
600 Kč

osoba / noc
Penzion se nachází v Jihomoravském kraji v centru Národního parku Podyjí. V okolí penzionu je krásná a nedotčená příroda, kterou by jste těžko jinde hledali. Údolí řeky Dyje s jejími meandry, skalnatými i zalesněnými svahy a vřesovišti láká k romantickým procházkám i ke sportovním výkonům cyklistů.
Bazén Dětské hřiště Parkování v areálu Domácí zvířata povolena Kuchyňský kout Sprchový kout v každém pokoji Toaleta na každém pokoji Wi-Fi zdarma

Rezervujte si termín: https://www.e-chalupy.cz/kalendar-obsazenosti.php?objekt=220

V penzionu se můžete ubytovat ve dvou čtyřlůžkových pokojích a čtyřech dvoulůžkových. Každý pokoj má barevnou televizi, sprchový kout a toaletu. Pro Vaše vaření jsou k dispozici kompletně vybavené kuchyňky.

Základní informace

V okolí můžete navštívit spoustu krásných a zajímavých míst - Zřícenina hradu Nový Hrádek, zřícenina hradu Cornštejn, vyhlášené vinice Šobes, návštěvy vinných sklípků, nebo Vranovskou přehradu.

Pokud Vás nebudou lákat jiné zajímavosti znojemského regionu, můžete posedět a relaxovat na udržované zahradě, nebo si zaplavat v bazénu. Pro zábavu ve volné chvilce můžete využít pingpongový stůl, fotbálek a děti se zabaví na trampolíně.

Pro úschovu kol máme uzamykatelné kolárny a osvětlené parkoviště přímo před objektem.

Nejbližší ubytování v okolí