Penzion Na Lukách Třeboň

Penzion Na Lukách Třeboň

Třeboň
pokoje od
450 Kč

osoba / noc
Penzion Na Lukách se nachází v lázeňském a rekreačním městě Třeboň. Ubytování je v blízkosti krásného třeboňského náměstí, které je tvořené měšťanskými domy s podloubím a renesančními a barokními štíty, většina z nich byla prohlášena národní kulturní památkou. Od ubytování se můžete vydat na cyklistické stezky Rožmberk, Cesta kolem Světa, Okolo Třeboně a další.

Parkování v areálu Domácí zvířata povolena Kuchyňský kout Sprchový kout v každém pokoji Toaleta na každém pokoji Wi-Fi zdarma

REZERVACE

Penzion Na Lukách Třeboň má celkem deset pokojů s kapacitou pro 33 osob. Každý pokoj má vlastní koupelnu s WC, trezor a lednici. Ubytovat se můžete ve dvoulůžkových, třílůžkových, čtyřlůžkových i pětilůžkových pokojích. 
V celém penzionu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. V případě potřeby Vám připravíme dětskou postýlku a vysokou jídelní židli.

Základní informace

K dispozici je společenská místnost s TV a kuchyňkou, která je vybavena nádobím, příbory, rychlovarnou konvicí a mikrovlnnou troubou, sporákem. Pro cyklisty je k dispozici kolárna. Parkování je přímo u objektu zdarma.
Po domluvě s majitelem si s sebou můžete vzít své čtyřnohé mazlíčky.

Pokud Vás zajímá historie a kultura, navštivte Dům Štěpánka Netolického, Svinenskú a Novohradskú bránu, Třeboňský zámek, Schwarzenberskú hrobku, Zámek Jemčina, Zámek Stráž nad Nežárkou či Zámek Chlum u Třeboně. Výlet se vyplatí udělat i do Parku exotických zvířat, Galerie buddhistického umění, Přírodních památek Soví les a Branské Doubí či Pivovaru Třeboň. Vaše tělo i duše si odpočine v Bertiných lázních či Lázních Třeboň.

Vybavení
  • sociální zařízení 
  • trezor
  • dětská židlička
  • skříň
  • stolek

Nejbližší ubytování v okolí