Penzion a Motorest U Hrachů

Penzion a Motorest U Hrachů

Klatovy
pokoje od
750 Kč

osoba / noc
Penzion a Restaurace „Motorest u Hrachů“ je rodinný podnik s dlouholetou tradicí. Více jak čtvrt století se snaží svým hostům nabízet jen to nejlepší. Restaurace byla poprvé pro své hosty otevřena dne 15. listopadu 1991.

V roce 2004 se budovalo dále a vyrostl pension, ve kterém našim hostům nabízíme komfortní ubytování a příjemný odpočinek v útulných a plně vybavených pokojích. Zatím poslední velikou změnou byla rekonstrukce venkovní terasy. Ta dostala vcelku nový kabát. Vznikla moderní zimní zahrada.

Nachází se přibližně 40 km jižně od Plzně ve městě Klatovy.

Dětské hřiště Parkování v areálu Sprchový kout v každém pokoji Toaleta na každém pokoji Wi-Fi zdarma

Ubytovat se můžete ve 14 útulných pokojích, vybavených vlastním sociálním zařízením, lednicí, TV a WiFi připojením.

Pokoje jsou jedno až třílůžkové a celková kapacita ubytování činní 30 míst. Pro nejmenší hosty je k dispozici přenosná postýlka, přebalovací pult a jídelní stoleček.

Po domluvě je možné ubytovat se i s vaším domácím mazlíčkem.

Základní informace

V restauraci Vám nabídnou klasickou českou kuchyni s širokým výběrem hotových i minutkových jídel po celý den.

Ubytování je vhodné i pro rodiny s dětmi, zde je vytvořené příjemné zázemí pro dětské hry a dovádění a pro dospělé venkovní posezení v selském stylu. 

Pořádat zde můžete soukromé oslavy, nebo jiné příležitosti cca pro 30 osob, připravíme i zázemí pro soukromou malou rodinou oslavu, firemní večírky, jednání, nebo školení.
K dispozici je Zimní zahrada s výhledem do přírody krásné Šumavy s kapacitou 60 osob, 

V okolí Sobětic můžete zajít s partnerem či rodinou na různé výlety, např. hrad Velhartice, Rozhledna Klatovská hůrka, Zřícenina hradu a zámek Klenová, přehrada a spoustu dalších zajímavých míst.

Nejbližší ubytování v okolí