Penzion Kovárna

Penzion Kovárna

Horní Lipová
pokoje od
750 Kč

osoba / noc
Penzion Kovárna se nachází v horní části obce Lipová lázně v krásném prostředí Jeseníků.
Penzion je přestavěn z bývalé kovárny postavené v 18. století a při přestavbě objektu byla vynaložena snaha o maximální zachování původní architektury s vytvořením podmínek pro pohodlnou a příjemnou dovolenou po celé roční období.
K ubytování patří vinárna, restaurace, jídelna, salónek a venkovní posezení u otevřeného krbu umožňuje trávení dovolených jak jednotlivcům, tak i rodinám či skupinám. K objektu patří vlastní lyžařský vlek o délce 200m přímo nad penzionem a parkoviště.

Pro méně náročnou turistickou klientelu nabízíme levnější ubytování v obytném domě - Růžovka nebo v turistické ubytovně Magacína.
Parkování v areálu Bezbariérový přístup Domácí zvířata povolena Sprchový kout v každém pokoji Toaleta na každém pokoji Wi-Fi zdarma

Penzion má celkem deset pokojů s celkovou kapacitou 33 lůžek.
V pokojích se můžete ubytovat od jedné osoby až po možnost ubytování sedmi osob. Vlastní sociální zařízení součástí každého pokoje a apartmánu.
Využít můžete úschovnu kol a lyží, venkovní posezení s grilem nebo společenskou místnost. 

Základní informace

Restaurace nabízí stravování v příjemném prostředí s moderně vybavenou kuchyní a v roce 2017 získala ocenění „Nejlepší gastronomické zařízení Olomouckého kraje“.
Oddělená místnost s kachlovými kamny je Jídelna s 30 místy u stolu, vhodná pro pořádání svatebních hostin, rodinných oslav, podnikových večírků...

Pokud si chcete odpočinout, tak na Vás čekají Lázně Horní Lipová. Jsou tím pravým místem nejen pro lidi, kteří milují přírodu a umí si ji užít, ale i pro ty, kteří by se to chtěli naučit.

V současné době jsou služby Lázní Horní Lipová poskytovány v kooperaci tří zařízení ve vzájemné vzdálenosti cca 500 metrů. Ideální prostředí pro léčbu těla i duše v Lázních Horní lipová vzniká kombinací služeb zdravotního úseku, ubytování a stravování.

Nejbližší ubytování v okolí