Penzion Konvalinka

Penzion Konvalinka

Jimramov
pokoje od
2 000 Kč

apartmán / noc
Rodinná farma a penzion se nachází v malebném údolí vesnice Jimramovské Pavlovice v severovýchodní části Českomoravské Vrchoviny v CHKO Žďárské Vrchy.
V okolí můžete obdivovat přírodní krásy a památky, nebo si můžete odpočinout v infrasauně. Pokud přijedete s dětmi jistě ocení hernu, kde najdou kuličkový bazén se skluzavkou a hrát si můžou v dětské kuchyňce se spoustou nádobí, s kočárky a panenkami, auty, plyšovými hračkami a jinými hry.
V blízkosti farmy se děti zabaví na dětském hřišťátku v domečku se skluzavkou a houpačkami, pískovištěm a trampolínou.
Bazén Parkování v areálu Kuchyňský kout Sprchový kout v každém pokoji Toaleta na každém pokoji Venkovní kuchyně s grilem Wi-Fi zdarma

V půdních prostorách statku se nově vybudovalo pět apartmánů o celkové kapacitě 27 lůžek.
Každý apartmán má vlastní sociální zařízení.
Pro děti je připravená herna a venkovní hřiště. Relaxaci si můžete dopřát v infrasauně s masážním boxem. Venku je možnost využití krytého posezení a bazénu. Blízko farmy je rybníček s posezením a ohništěm. Pokud si chcete užít vyjížďku na kole po Vysočině, můžete využit zapůjčení  elektrokol.

Základní informace

Ubytovat se můžete až v pěti apartmánech pro 4 - 6 osob. 
Apartmány jsou pojmenovány podle ročního období - Jaro, Léto, Podzim, Zima a apartmán pro 6 osob nese název Konvalinka.

Všechny apartmány jsou vybaveny dvouplotýnkovým indukčním vařičem, vestavnou ledničkou s mrazáčkem, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Je zde jídelní stůl s židlemi, televizní stolek s TV a manželská postel.
 Po mlynářských schodech se stoupá do podkroví, kde jsou 2 samostatná lůžka. 

K ubytování můžete využít společenskou místnost až pro 28 lidí nebo venkovní posezení, které je naproti vchodu do penzionu je kryté posezení. V letním horku chrání před slunečními paprsky.

Nejbližší ubytování v okolí