Penzion Hanka

Penzion Hanka

Orlické hory
pokoje od
380 Kč

osoba / noc
Penzion Hanka se nachází v Orličkách 3 km od zimního střediska Čenkovice v Orlických horách. Ubytování je vhodné v jakémkoliv ročním období. V okolí je přírodní koupaliště v Jablonném n. O., Aquapark v Žamberku, 13 km od ubytování je Pastvinská přehrada, kde je možnost zapůjčení loděk a šlapadel, nebo si můžete sjet bobovou dráhu. Dále je zde spousta turistických tras, cyklotras, singltreky na Suchém vrchu a pro milovníky historie zámek Lanškroun, zámek Letohrad, zříceniny hradů Litice, Lanšperk a Žampach, Muzeum vojenské historie v Králíkách. Zimní lyžařské středisko Čenkovice nabízí lyžování na 6 sjezdovkách až 2 km dlouhých i 70 km upravených běžeckých tras. Na Dolní Moravě je i závodní sjezdovka či bobová dráha.
Dětské hřiště Parkování v areálu Kuchyňský kout Sprchový kout v každém pokoji Toaleta na každém pokoji Venkovní kuchyně s grilem Wi-Fi zdarma

Penzion má celkem šest pokojů a každý pokoj má samostatné sociální zařízení (WC, vana/sprchový kout, umyvadlo).

  • 1 pokoj – 3x lůžko, 1x dvoulůžko (dvě ložnice)
  • 2 pokoj – 2x lůžko, 1x dvoulůžko (dvě ložnice)
  • 3 pokoj – 1x dvoulůžko
  • 4 pokoj – 1x dvoulůžko
  • 5 pokoj – 3x lůžko, 1x dvoulůžko
  • 6 pokoj – 3x lůžko, 1x dvoulůžko
Základní informace

Ideální ubytování s pronájmem celého penzionu na delší pobyt pro více osob, maximálně pro 23 osob.
Oslavit s přáteli tu můžete Nový rok či Velikonoce. 

K dispozici je prostorná společenská místnost s krbem. Pro děti je připravena herna včetně televize a DVD přehrávače. Pro dospělé máme stolní hry, kulečník a elektronické šipky.

Nejbližší ubytování v okolí