Penzion Hájenka

Kaplice
pokoje od
450 Kč

osoba / noc
Hájenku hraběte Buquoye najdete pod lesem, Hradišťskou horou v malé vesnici Jižních Čech v Hradišti u Kaplice. Ideální ubytování v jakémkoliv ročním období pro rodiny s dětmi, kde si odpočinete od každodenních povinností. Okolí hájenky vybízí k pravidelným procházkám, cyklistice, koupání, rybaření, houbaření. Pokud se vydáte dál, tak můžete navštívit hrady, zámky, tvrze nebo kláštery.
V zimních měsících pro milovníky lyží je možnost návštěvy skiareálu Lipno, či sjezdovek v sousedním Rakousku, nebo se projet na běžkách v blízkém okolí.
Dětské hřiště Parkování v areálu Bezbariérový přístup Kuchyňský kout Sprchový kout v každém pokoji Toaleta na každém pokoji Venkovní kuchyně s grilem Wi-Fi zdarma

Možnost výběru apartmánů :

  • 1x apartmán dvoulůžkový
  • 4x apartmány dvoulůžkové s přistýlkou
  • 2x apartmány třílůžkový
  • 3x apartmány čtyřlůžkové

Během roku 2023 se k ubytování přidá restaurace přímo v objektu.

Základní informace

Snídaně si lze doplatit a jsou formou snídaňových košíků na pokoj. 
Ve všech apartmánech je možnost vaření – vybavená kuchyňská linka, koupelna se sprchovým koutem, WI-FI připojení, TV, venkovní posezení s krbem s možností grilování a pečení, pro děti hřiště s pískovištěm, houpačkami a klouzačkou. Můžete si zapůjčit kola, jak dospělí tak i děti, mrňouskové sedačky na kola, Nordic Walking hole, rybářské nářadí, v zimě běžky komplet boty a hole.
Pro Váš odpočinek můžete využít Infrasaunu.

Nejbližší ubytování v okolí