Penzion Čičina

Penzion Čičina

Tvrdonice
pokoje od
810 Kč

osoba / noc
Penzion Čičina se nachází v nejjižnějším cípu Moravy, ve folklórním centru v obci Tvrdonice, na pohraničí Rakouska a Slovenska. Náš penzion najdete v nádherném areálu přírodního amfiteátru, kde se pořádají Tvrdonské národopisné slavnosti s přehlídkou vín a jarmarkem lidových řemesel.
Ubytování i nás je tak vhodné pro rodiny, rodiny s dětmi, přátelé, ale i pro kolegy z práce, kteří se chtějí vydat na magické místo plné tradic, hudby, dobrého vína a zábavy.
Dětské hřiště Parkování v areálu Bezbariérový přístup Přebalovací pult Sprchový kout v každém pokoji Toaleta na každém pokoji Venkovní kuchyně s grilem Wi-Fi zdarma

REZERVACE

Penzion Čičina nabízí ubytování v 17 pokojích s vlastní toaletou a sprchou. 

Přízemí
1 - čtyřlůžkový pokoj
1 - pětilůžkový pokoj
1 - pokoj pro vozíčkáře

2. nadzemní patro
1 - dvoulůžkový klimatizovaný apartmán
13 - dvou a tří lůžkových klimatizovaných pokojů s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky

Kompletní ceník najdete zde.

Součástí penzionu je vinný sklep s kapacitu 40 osob k pořádání oslav a degustací. Sklep nabízíme jak široké veřejnosti  k oslavám, tak i firmám pro pořádání firemních večírků. 
V penzionu tak uspořádejte firemní pobyty a teambuildingy. Ubytování je možné pro 44 osob v 17 pokojích.

V těsné blízkosti penzionu se nachází dětské hřiště, fotbalové a tenisové hřiště.

Základní informace

V okolí Penzionu Čičina se vydejte na výlet do Lednicko-valtického areálu zapsaného na seznamu památek UNESCO nebo k soutoku řek Moravy a Dyje. S dětmi můžete navštívit ZOO Hodonín, Plavecký bazén v Břeclavi, ale i Lázně Hodonín.

Dovolená v našem penzionu je vhodná pro turisty, cyklisty, přátelé, kolegy a pro všechny milovníky folklóru a dobrého vína. V našem penzionu najdete restauraci s kapacitou 90 míst k sezení. V restauraci vaříme tak, jak se vařilo v dobách našich babiček. V létě připravujeme  jídla z toho, co nám nabízí zahrádka, v zimě ochutnejte naši tradiční zabijačku, zvěřinové speciality nebo husí hody se svěcením Svatomartinských vín.

 Darujte zážitek svým blízkým a uvidíte, že na něj nikdy nezapomene - Dárkové poukazy.

Vybavení
  • Ubytování s vlastní koupelnou a toaletou
  • Moravská kuchyně
  • Vinný sklep
  • Hlídané parkoviště
  • Terasa
  • Turistické informace
  • Úschovna kol
  • Sportoviště
  • Prodej vín

Nejbližší ubytování v okolí