Penzion 65 Bílá Třemešná

Penzion 65 Bílá Třemešná

Bílá Temešná
pokoje od
850 Kč

osoba / noc
Penzion 65 Bílá Třemešná se nachází ve větší a kopcovité obci Bílá Třemešná na úpatí nejvyšší hory východního podkrkonoší v Královéhradeckém kraji.
Náš malý rodinný penzion tak najdete západně od Dvora Králové nad Labem a přibližně 2km od přehrady Les Království. Ubytování je vhodné pro rodiny, pro rodiny s dětmi, přátelé, kamarády, ale i pro kolegy, kteří hledají perfektní základnu pro nocleh při služební cestě, romantický víkend ve dvou i rodinnou dovolenou nebo výlet s přáteli v podhůří východních Krkonoš.
Samozřejmě Vám zapůjčíme kola i koloběžky a ochotně poradíme, kam se vydat na výlet.
V našem rodinném penzionu se budete cítit jako doma.
Dětské hřiště Parkování v areálu Kuchyňský kout Přebalovací pult Sprchový kout v každém pokoji Toaleta na každém pokoji Venkovní kuchyně s grilem Wi-Fi zdarma

ONLINE REZERVACE

Penzion 65 Bílá Třemešná nabízí ubytování v jedno až pěti lůžkových nadstandardních pokojích s celkovou kapacitou 15-ti lůžek.
V naší nabídce najdete:

Pokoj č. 1 - Jednolůžkový pokoj s možností přistýlky je vybaven sociálním zařízením s toaletou a sprchovým koutem. Na pokoji je TV, WiFi a mini-trezor pro uložení drobných cenností. Samozřejmostí jsou čisté ručníky, osušky a základní toaletní potřeby pro každého hosta. K dispozici je dále společná kuchyňka, zastřešené posezení, venkovní zahrádka, kolárna. Využití wellness a půjčovny je za příplatek.

Pokoj č. 2 - Dvoulůžkový pokoj je vybaven sociálním zařízením s toaletou a sprchovým koutem. Na pokoji je TV, WiFi a mini-trezor pro uložení drobných cenností. Samozřejmostí jsou čisté ručníky, osušky a základní toaletní potřeby pro každého hosta. K dispozici je dále společná kuchyňka, zastřešené posezení, venkovní zahrádka, kolárna. Využití wellness a půjčovny je za příplatek.

Pokoj č. 3 - Třílůžkový pokoj je vybaven sociálním zařízením s toaletou a sprchovým koutem. Na pokoji je TV, WiFi a mini-trezor pro uložení drobných cenností. Samozřejmostí jsou čisté ručníky, osušky a základní toaletní potřeby pro každého hosta. K dispozici je dále společná kuchyňka, zastřešené posezení, venkovní zahrádka, kolárna. Využití wellness a půjčovny je za příplatek

Pokoj č. 4 - Čtyřlůžkový pokoj je vybaven sociálním zařízením s toaletou a sprchovým koutem. Na pokoji je TV, WiFi , chladnička, rychlovarná konvice a mini-trezor pro uložení drobných cenností. Samozřejmostí jsou čisté ručníky, osušky a základní toaletní potřeby pro každého hosta. K dispozici je dále společná kuchyňka, zastřešené posezení, venkovní zahrádka, kolárna. Využití wellness a půjčovny je za příplatek.   

Pokoj č. 5 - Pětilůžkový pokoj s dvěma ložnicemi je vybaven sociálním zařízením s toaletou a sprchovým koutem. Na pokoji je TV, WiFi , chladnička, rychlovarná konvice a mini-trezor pro uložení drobných cenností. Samozřejmostí jsou čisté ručníky, osušky a základní toaletní potřeby pro každého hosta. K dispozici je dále společná kuchyňka, zastřešené posezení, venkovní zahrádka, kolárna. Využití wellness a půjčovny je za příplatek.    

Kompletní ceník naleznete zde.

Základní informace

V Penzionu 65 Bílá Třemešná můžete využít parkovací místa v uzavřeném areálu penzionu. K dispozici je Vám také zahrádka s venkovním posezením a krbem. Zahrada je ideálním místem pro sport, relaxaci a hry. V případě zájmu lze rovněž využít i náš wellness. Zde jsou pro Vás připraveny dvě hydromasážní vany pro příjemné osvěžení těla i ducha. Náročnějším klientům můžeme kromě programů přirozeně relaxačních nabídnout i programy s terapeutickými účinky.

V našem penzionu si k pobytu můžete objednat i snídani, pokud preferujete vlastní stravování, tak v objektu jsou společné prostory, které slouží jako jídelna a kuchyňka pro přípravu občerstvení.

Preferujeme individuální přístup ve snaze vytvořit každému z Vás co nejpříjemnější prostředí po celou dobu pobytu. Na přání je možné pro Vás připravit též tematické pobyty. Dále nabízíme možnost „pronájmu“ celého penzionu například za účelem malé rodinné oslavy, svatby, firemního setkání apod. (Těchto speciálních nabídek lze ovšem využít pouze na základě předchozí individuální dohody.)

Hlavní důraz klademe na čisté, příjemné prostředí a kvalitu poskytovaných služeb.

Náš penzion je nekuřácký (pouze ve vyhrazených prostorách).

Na pejsky a kočičky zařízeni bohužel nejsme.

Vybavení
 • sociální zařízení
 • sprchový kout
 • TV
 • Wi-Fi
 • trezor (malý)

Společné vybavení

 • kuchyňka
 • venkovní posezení zastřešené a nezastřešené
 • venkovní zahrádka
 • kolárna
 • krb

Příplatkové služby:

 • wellness
 • půjčovna

Nejbližší ubytování v okolí