Muzeum - Penzion - Cukrárna U Veterána

Muzeum - Penzion - Cukrárna U Veterána

Slatinice
pokoje od
900 Kč

osoba / noc
Muzeum veteránů u Nás ve Slatinicích nabízí kousek historie a poznání z období 30. let minulého století a zároveň i relaxaci, sport a zábavu.
Bazén Parkování v areálu Kuchyňský kout Sprchový kout v každém pokoji Toaleta na každém pokoji Wi-Fi zdarma

Penzion nabízí luxusní ubytování a to celkem v 17 pokojích ( jednolůžkový, dvoulůžkové pokoje – některé s variantami přistýlek, apartmán suite s možností přistýlky a historický pokoj - dvoulůžkový s možností přistýlky). Celková kapacita penzionu je 36 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchovým koutem, televizí, minilednicí (pouze na vyžádání) a připojením k internetu.

U Nás máte možnost pronájmu historických vozidel z našeho muzea veteránů. Projížďka veteránem je výjimečným zážitkem. Ucítíte při jízdě vůni lesa, žhavost polí se zrajícím obilím i vítr ve vlasech. Vžijete se do pocitů hvězd filmového plátna z filmů pro pamětníky i vašich pradědečků a prababiček. Můžeme Vás zavést k hradům (Bouzov, Šternberk, Úsov) nebo zámkům (Tovačov, Náměšť, Čechy pod Kosířem) či uspořádat piknik v parku.

Základní informace

Zajišťujeme ubytovaným hostům snídaně, pro kolektiv i nízkonákladové obědy či luxusní večere ve vinárně.

V objektu se nachází cukrárna s denně čerstvými výbornými zákusky, kávovými specialitami, domácími limonádami, zmrzlinou a poháry.

Relaxační centrum – bazén se slanou vodou, whirlpool, sauna.

Ideální prostory pro Vaši svatbu, oslavu či firemní akci.

Nejbližší ubytování v okolí