M Penzion

Moravské Budějovice
pokoje od
350 Kč

osoba / noc
M Penzion se nachází v blízkosti centra Moravských Budějovic, které jsou na jihozápadě Moravy. Ubytováni budete v krásně zrekonstruované historické budově. V okolí užijete výlety s dětmi, rodinné výlety či sportovní a turistické zajímavosti. Navštívit můžete Rotundu sv. Michala, Západomoravské muzeum s expozice řemesel, Kostel sv. Jiljí s farou, koupaliště, Zámek Jaroměřice nad Rokytnou, Rozhlednu Rumburak, Vodní park - Camp Bítov a mnohé další.
Parkování v areálu Kuchyňský kout Sprchový kout v každém pokoji Toaleta na každém pokoji Wi-Fi zdarma

REZERVACE

M Penzion nabízí ubytování ve dvou a třílůžkové pokoje s  vlastním sociálním zařízením a televizí. K dispozici je i kuchyňský kout s lednicí ve společných prostorách. 

Ubytovat se můžete i v ubytovně Elman, která nabízí levné ubytování pro firmy i jednotlivce. Celková kapacita ubytovny je 19 lůžek s dvoulůžkovými a pětilůžkovými pokoji. Využívat můžete společnou kuchyň, společenskou místnost s televizí, a sociální zařízení. 

 

Základní informace

Ubytovat v M Penzionu můžete v prvním patře, garsonce nebo v podkoroví.  
Přibližně 50m od ubytování je restaurace, vinárna a bowling.  Parkování je možné přímo u objektu. 

Pokud máte v plánu jezdit na výlety, určitě nevynechejte město Třebíč - židovská čtvrť, která je jediná židovská památka mimo území Izraele zapsaná na seznamu památek UNESCO. Židovský hřbitov-svou rozlohou patří mezi největší v republice.
Dále se zajeďte podívat do Jaroměřic nad Rokytnou, kde Vás uchvátí barokní zámek, kostel sv. Markéty, hudební koncerty, muzeum Ot. Březiny, hrobka.

Vybavení
  • povlečení 
  • ručníky
  • noční stolek
  • lampička
  • skříň
  • WC
  • TV

Nejbližší ubytování v okolí