Kubasova chalupa

Sudislav nad Orlicí
pokoje od
16 500 Kč

objekt / noc
Kubasova chalupa se nachází v krásném a klidném prostředí podhůří Orlických hor. Chalupa je původně rodový statek s vnitřním dvorem, jehož historie sahá do roku 1745.
Ubytování je vhodné pro retreaty, workshopy, kurzy, semináře a různé školení. U nás můžete uspořádat 5-ti a vícedenní programy větších skupin 30 - 50 osob.
Vytvořili jsme tak pro Vás příjemné a komfortní prostředí, jehož účelem je podpořit Vás a zpříjemnit Vám práci.
Parkování v areálu Kuchyňský kout Přebalovací pult Venkovní kuchyně s grilem Wi-Fi zdarma

Kalendář volných termínů

Kubasova chalupa nabízí prostor pro měsíční, týdenní i kratší programy pro skupiny 30 - 50 osob, ale i pro menší skupiny. K dispozici je 50 lůžek ve 13 pokojích, dále 40 kvalitních matrací ve 2 sálech a pro větší události tu máme možnost vytvoření stanového městečka na jižní louce.

Využitelná podlahová plocha chalupy je celkem 1.150 m2 ve třech podlažích. Vnitřní atrium je velké 210m2. Zahrada s terasou nabízí 3.500 m2, a přilehlé louky a pastviny zvou do prostoru 50.000m2.

Pro práci můžete využít kvalitní audiosystém, dataprojektor nebo flipchart patří k základnímu vybavení.

Pro stravování je k dispozici profesionálně vybavená kuchyň. Po domluvě Vám můžeme zajistit smluvní kuchařky nebo si kuchyň můžete pronajmout pro vlastní kuchařky nebo kuchaře. Naše kuchařky vám mohou připravit jídlo podle domluvy - veganské, vegetariánské, plné zeleniny a ovoce, snídaňové kaše s výběrem z několika pokrmů.

Základní informace

Plánování trasy k nám

Kubasova chalupa se nachází na klidném místě ve východní Čechách. 

Chalupa je vhodná pro retreat na klidném místě. Využijte velký prostor nejen v objektu, ale i v přilehlém okolí. Součástí je velký sál, velká meditárna, příjemné prostředí a najdete tu zázemí pro lektory. Lze zde uspořádat školní adaptační kurz, může zde proběhnout škola v přírodě, školní pobyt, prostor je vhodný pro adaptační kurz, prostor pro školu v přírodě, prostor pro školní pobyt a ozdravný pobyt. Ubytování je ideální pro všechny různé workshopy, kurzy, semináře, retreaty, meditace, meditační retreat, školení. V chalupě je prostor pro osobní rozvoj, prostor pro festival, kranio, tantra, jóga a duchovní praxe. 

Pro odpočinek a pro relaxaci v blízkosti chalupy najdete koupaliště, přehradu Pastviny, aquacentrum, přírodní koupaní na řece Divoké Orlici a mnoho zámků a hradů.

Vybavení
  • audiosystém, dataprojektor
  • kuchyň (myčka nádobí, elektrická trouba, plynový sporák, rychlovarná konvice, lednička, mraznička, kávovar, jídelní sezení)
  • kuchyňský kout (elektrická trouba, elektrický sporák, mraznička, lednička, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba)
  • společenská místnost (krb / kamna, gauč, jídelní sezení)
  • koupelna s toaletou (ručníky, fén, umyvadlo, sprcha)
  • zahrada

Nejbližší ubytování v okolí