Hotel Slunce

Hotel Slunce

Rýmařov 1
pokoje od
800 Kč

osoba / noc
Hotel se nachází v české části historického území Jeseníky, kde Vás okouzlí krásná příroda, historické památky, cyklostezky a celý pobyt v hotelu Slunce Vám zpříjemní obsluha, která se postará o vaše pohodlí i zábavu, moderní ubytování, restaurace s letní terasou, bowling, nově i Pivovar Morous a aquacentrum Slunce, který je součástí hotelu.
Bazén Parkování v areálu Kuchyňský kout Přebalovací pult Sprchový kout v každém pokoji Toaleta na každém pokoji Wi-Fi zdarma

Ubytovat se můžete celkem ve 20 pokojích v jednolůžkových, dvoulůžkový pokojích i rodinných apartmánech.  Kapacita hotelu je 50 lůžek s možností 5 přistýlek.
Hotelová restaurace je rozdělená do 4 částí a vejde se zde až 120 hostů. Na jídelníčku najdete tradiční českou kuchyni s dětskými jídly a dezerty pro mlsné jazýčky.
Pobyt si můžete zpestřit během dne bowlingem se salónkem až pro 20 lidí nebo již zmíněným aquacentrem. 

V okolí můžete navštívit Zahradní galerii Děda Praděda v Jiříkově, hrad Sovinec, zámek v Bruntále, obejměte strom v zámeckém parku v Janovicích a zastavte se na Křížové cestě v Rudě, Rešovské vodopády. Ochutnejte vyhlášený bylinný likér Praděd na Pradědu i léčivý pramen v lázních Karlová Studánka.

Základní informace

Ubytování je vhodné pro všechny věkové kategorie, rodiny s dětmi, zamilované páry nebo jen tak přijet na odpočinkový víkend či den.

Milovníci vody mají k dispozici whirlpool vanu, finskou saunu,  horkou páru, perličkovou koupel, plavecký bazén i dětské brouzdaliště. V létě se můžete slunit na sluneční terase s lehátky a osvěžit se letními koktejly, pivečkem či sladkou limonádou.

Hotel Slunce nabízí i rodinný pivovar Morous, kde vaří spodně kvašená piva, tradiční české ležáky plzeňského typu 11 a 12%, a polotmavé silné pivo 13%. Vaření probíhá tradiční dekokční metodou z moravských humnových sladů a českých a moravských chmelů.

 

Vybavení
  • jednolůžkové a dvoulůžkové podkrovní pokoje se soc. zařízením,  TV + SAT. Pokoje jsou menší, ale o to útulnější,
  • dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením, TV+SAT a neomezeným internetovým připojením v hlavní budově Hotelu Slunce a v depandanci v Aquacentru Slunce,
  • apartmány skládající se ze dvou samostatných ložnic, které mají společné sociální zařízení. V každé ložnici je TV + SAT. Součástí apartmánu je kuchyňský koutek, který vybavujeme základním nádobím na základě vašeho požadavku. Apartmány jsou ideální pro rodiny s dětmi nebo dobré přátele.

Nejbližší ubytování v okolí