Hotel Kilián

Hotel Kilián

Loučovice
pokoje od
1 100 Kč

osoba / noc
Hotel Kilián **** patří k nejoblíbenějším hotelům v jihočeské Šumavě. V našem hotelu nabízíme vřelé přivítání a příjemnou atmosféru během vašeho pobytu v kterémkoli ročním období. Přijet můžete s přáteli, s dětmi či kolegy z práce nejen pro relaxaci, ale i pro nezapomenutelné zážitky.
Dětské hřiště Parkování v areálu Bezbariérový přístup Přebalovací pult Sprchový kout v každém pokoji Toaleta na každém pokoji Venkovní kuchyně s grilem Wi-Fi zdarma

Hotel Kilián nabízí ubytování ve 2 luxusních apartmánech, 3 apartmánech a 7 pokojích. Hotel disponuje vlastní restaurací, která Vám zajistí celodenní stravování. S rodinou či přáteli tak můžete navštívit naši nově zrekonstruovanou unikátní Music restauraci a Music bar, který nabízí nezapomenutelnou atmosféru ve stylu muziky s vynikající kuchyní a samozřejmě s množstvím živé hudby. Music bar má taneční parket s osvětlenou podlahou.

V tomto duchu nabízíme i pokoje ve stylu muziky. Můžeme Vás ubytovat v pokoji  The Beatles, Elvis Presley, Queen ,či Marilyn Monroe.

Novinkou hotelu je venkovní  Saloon, který je částečně zastřešen. V letních měsících zde pořádáme grilování, pečení buřtů při live music.

Plánujete Svatbu, Teambuilding či Dámskou jízdu? Naše AKCE HOTELU

Základní informace

Hotel Kilián **** je díky své poloze ideální pro milovníky turistiky, cykloturistiky a vodáky. Pro děti i dospělé má Active park Lipno připraven mnoho atrakcí, například lanový park, bobovou dráhu, hopsárium, minigolf, motokáry, vodní ráj, půjčovnu šlapadel a v neposlední řadě naučnou Stezku korunami stromů. Lipno nabízí vynikající podmínky pro koupání, jachting, windsurfing, kiteboarding, aquaskipping, katamarány a další vodní sporty.

V zimě se z našeho hotelu můžete vydat do Skiareálů. Ráj pro milovníky běžkování nabízí rakouský areál Schöneben. Zamrzlé Lipenské jezero přitahuje návštěvníky na nejdelší přírodní bruslařskou dráhu na světě. Pro odvážné je v nabídce kurz snowkitingu na snowboardu nebo lyžích (kiteskiing).

Vybavení
  • součástí ubytování je snídaně formou švédského stolu
  • bezbariérový přístup
  • nekuřácké prostředí ve všech pokojích i společných místnostech, pro kuřáky máme vyčleněny kuřácké koutky
  • vlastní restaurace
  • 35 parkovacích míst
  • motorkářům nabízíme možnost parkovat v garáži
  • zdarma vysokorychlostní WiFi internetové připojení v celém hotelu
  • vítáni jsou i Vaši domácí mazlíčci
  • po domluvě Vám zprostředkujeme transferové služby
  • turisticky atraktivní místa v bezprostředním okolí

Nejbližší ubytování v okolí