Hotel Filipinum

Hotel Filipinum

Jablonné nad Orlicí
pokoje od
1 350 Kč

osoba / noc
Moderní tříhvězdičkový hotel se nachází v Jablonné nad Orlicí. Ubytování je pro všechny, ať už Vás čeká pracovní cesta, máte rádi cestování, pobyt s rodinou, nebo si chcete dopřát odpočinek a k tomu se dobře najíst, tak to vše naleznete pod jednou střechou.
Hotel nabízí restauraci se širokým výběrem českých i mezinárodních specialit, kvalitní hotelové ubytování v krásném prostředí Orlických hor, kongresové centrum, fitness centrum, solárium, whirpool a masáže.
Filipinum nabízí ubytování navíc i v chatkách nebo v dalším penzionu Srdíčko.
Bazén Fitness centrum Parkování v areálu Kuchyňský kout Sprchový kout v každém pokoji Toaleta na každém pokoji

Hotel má celkem 38 pokojů a ubytovat se můžete ve 25 dvoulůžkových pokojích, 10 jednolůžkových (1x bezbariérový), 3 Suite nebo 1 Mezonetové apartmá.

Restaurace má kapacitu 40 míst, navazují na ní dva malé salonky a venkovní terasa. Jeden salonek má kapacitu 20 osob (venkovní terasa) druhý salonek 14 osob (silnice).

Ke sportu a relaxaci nabízíme: fitness centrum vybavené stroji Techno-gym, solárium s jednotkou Ergoline, saunu, whirpool a masáže. 

V prostorách hotelové zahrady se nacházejí dva tenisové kurty vhodné pro nohejbal i volejbal, minigolf - 18 jamek, dětské hřiště a rybníček. 

Prostorná zahrada je vhodná pro pořádání společenských akcí s grilováním a relaxaci.

Základní informace

Hotel dále nabízí Moto bar s bowlingem, vinárnu, kavárnu a kdo rád sportuje potěší ho tenisové kurty, minigolf a sportovní centrum.
K dispozici je bezplatné parkování na vlastním parkovišti pro osobní automobily a autokary.

Vybavení

Hotelové pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, WC a sušičem na vlasy, TV-SAT, telefonem s přímou volbou, minibarem, trezorem a free WIFI.

Nejbližší ubytování v okolí