Golf Ještěd Restaurace a Penzion

Golf Ještěd Restaurace a Penzion

Světlá pod Ještědem
pokoje od
1 000 Kč

osoba / noc
Rodinný podnik se nachází ve Světlé pod Ještědem s moderní restaurací, kde Vám připraví české klasiky, připravované kuchaři s dlouholetou praxí. Příjemné prostředí k ubytování je ideální pro vaše děti, maminky, babičky, dědečky a celá rodina se zde bude cítit jako doma.
Na výlet můžete zajít do Lesoparku Horka, nebo se projít pěknou přírodou po naučné stezce po stopách Karolíny Světlé či zajít na Vyhlídku Červený kámen.
Dětské hřiště Parkování v areálu Bezbariérový přístup Domácí zvířata povolena Sprchový kout v každém pokoji Toaleta na každém pokoji Wi-Fi zdarma

Penzion nabízí ubytování v útulných pokojích s výhledem na golfové hřiště. 

Ubytovat se můžete v apartmánu, dvoulůžkových pokojích nebo je k dispozici pokoj bez sociálního zařízení, možnost přistýlky. V ceně ubytování je snídaně.

Naši ubytovaní hosté mohou využít našeho adventure golfu, případně si u nás můžete zapůjčit horské koloběžky a to vše zcela zdarma.

V našem areálu se nachází přírodní lesopark Horká, kde vítáme malé i velké návštěvníky :).

Zde si můžete prohlédnout lesopark: https://www.vylety-zabava.cz/atrakce-zabava/severni-cechy/8374-lesopark-horka-volnocasovy-areal-pro-celou-rodinu

Parkováni pro hosty restaurace je zdarma. Naše restaurace má bezbariérový přístup. U nás v restauraci jsou vítáni i čtyřnozí mazlíčci. 

Základní informace

Restaurace má k dispozici dětský koutek, kde čeká na vaše děťátka plno zábavy a příjemných zážitků. Základem je čistota, kvalita pokrmů a příjemný přístup obsluhy.

K domácím dezertům nabízíme kvalitní kávu z Liberecké pražírny výběrové kávy s názvem Nordbeans a na čepu máme prémiové ležáky z pivovaru Svijany, nebo můžete jen tak posedět u sklenky vína z rodinného vinařství Hruška.

 

Nejbližší ubytování v okolí