Chalupa U Zvoničky

Velké Losiny
pokoje od
30 000 Kč

chalupa / týden
Chalupa U Zvoničky se nachází v klidné části obce Velké Losiny, přibližně 9 km severovýchodně od Šumperka. Novostavba dvojdomku se nachází nedaleko lesa. Nabízí velkou ohraničenou zahradu přírodním valem, kde můžete za pěkného počasí v soukromí relaxovat. V letních měsících se vykoupete v přírodním jezírku, ugrilujete si něco dobrého na oběd či večeři. V zimních měsících Vás zahřeje suchá sauna a v okolí je několik ski areálů pro všechny milovníky zimních sportů.
Bazén Dětské hřiště Parkování v areálu Domácí zvířata povolena Kuchyňský kout Sprchový kout v každém pokoji Toaleta na každém pokoji Wi-Fi zdarma

REZERVACE

Chalupa U Zvoničky nabízí ubytování až pro 13 osob ve 4 ložnicích. Pokoje jsou dvoulůžkové, třílůžkové a dva jsou čtyřlůžkové. V dvojdomku naleznete společenskou místnost s biliardem, šipkami a společenskými hrami a společnou kuchyni, která je plně vybavena pro Vaši každodenní přípravu jídel.

Během letních prázdnin je možné rezervovat pouze týdenní pobyt. Po dohodě s majitelem s sebou můžete vzít své čtyřnohé mazlíčky. Před domem je celkem 6 parkovacích míst.

Kompletní ceník naleznete zde.

Může jít o obrázek stromu , přírodě , trávníku a hoře

Základní informace

Na zahradě je pro Vás připraven venkovní zastřešený gril, či gril poháněný mlýnským kolem. V letních dnech se můžete schladit v uměle vytvořeném jezírku. 

Pro děti jsou zde k dispozici 2 dětské postýlky včetně lůžkovin, nočník, sedátko na WC, 1 jídelní židlička, dětský stoleček se 4 židličkami a samozřejmě hračky.
Pokud si s sebou vezmete míče, rakety atd. můžete využít zatravněné hřiště. 

Ubytování v blízkosti obce Bukovice je vhodné v jakémkoliv ročním období pro skupinu přátel či rodiny s dětmi.

Vybavení
  • plně vybavená kuchyně
  • sociální zařízení 
  • povlečení
  • dětské vybavení 
  • dětské hřiště
  • sportovní hřiště
  • společenská místnost

Nejbližší ubytování v okolí