Chalupa Světluška

Chalupa Světluška

Velké Karlovice
pokoje od
2 900 Kč

chata / noc
Chalupa Světluška leží v podhůří Javorníků a Beskyd, v Chráněné krajinné oblasti Beskydy. Najdete nás v nově zrekonstruované valašské chalupě, stojící na samotě u lesa na krásném místě a v nedotčené přírodě v samém srdci Velkých Karlovic.
Dovolená u nás je vhodná celoročně a ubytovat se u nás mohou rodiny, rodiny s dětmi, přátelé nebo i kolegové z práce. V létě tu na Vás čeká úžasná pěší turistika po vrcholcích Javorníků nebo cyklistika po místních vyhlášených trasách. V zimě si u nás přijdou na své jak lyžaři, běžkaři tak i lidé hledající odpočinek.
Parkování v areálu Kuchyňský kout Sprchový kout v každém pokoji Toaleta na každém pokoji Venkovní kuchyně s grilem Wi-Fi zdarma

REZERVACE

Chalupa Světluška nabízí ubytování ve třech ložnicích celkem pro 9 osob. Koupelna chalupy disponuje sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou.
V chalupě je i společenská místnost s krbem, pro večerní relaxování nebo hraní her s rodinou či přáteli.
Kuchyň je dostatečně vybavená a najdete v ní sporák, troubu, rychlovarná konev, lednici nebo starou pec.

Chalupa Světluška - společenská místnost

Venku se nachází ohniště, venkovní posezení s grilem, na kterém si můžete užít večerní grilování.

Kompletní ceník naleznete zde.

Základní informace

V okolí Chalupy Světluška doporučujeme vydat se na výlet třeba na rozhledny Miloňová, Sůkenická a Ztracenec. Z rozhleden se tak můžete pokochat pohledem na Valašsko i široké okolí z ptačí perspektivy.
Velké Karlovice je obec lidových umělců a řemeslníků. Ve Velkých Karlovicích se dochovalo mnoho staveb původní roubené architektury. K nejvýznamnějším patří roubený kostel Panny Marie Sněžné z roku 1754. Dále kupecký dům, který byl postaven v roce 1813.

Pro milovníky lyžování zde čekají sjezdovky Machůzky, Razula, Kyčerka, Karolinka, Bílá. Na jednu z nejdelších sjezdovek, Machůzky, se dá dojít přímo z chalupy.

Vydejte se k nám na výlet do naší obce Velké Karlovice ležící při úpatí Javorníků v údolí Vsetínské Bečvy, v chráněné krajinné oblasti Beskydy, přitažlivé svými přírodními krásami.

Vybavení
  • zákaz domácích mazlíčků
  • nekuřácký objekt
  • společenská místnost
  • dětská postýlka k dispozici
  • krbová kamna
  • sprchový kout s toaletou
  • ohniště
  • gril
  • parkování u chalupy 

Nejbližší ubytování v okolí