Chalupa Jesení

Chalupa Jesení

Čachrov
pokoje od
19 000 Kč

celý objekt / týden
Chalupa Jesení se nachází v obci Čachrov na hranici chráněné krajinné oblasti Šumava a přírodního parku Kochánov.
Ubytovaní je vhodné v jakémkoliv ročním období s rodinou či partou přátel. Nádherné lesy a okolní příroda vybízí k procházkám, houbaření, cyklistice. V zimním období můžete poznávat krásy Šumavy na běžkách, využít místní lyžařské středisko - Javorná nebo Ski areál Špičák k sjezdovému lyžování či snowboardingu.
V okolí je několik naučných stezek, rozhledna, koupaliště, hrady a zámky, muzea a mnoho dalšího.
Parkování v areálu Domácí zvířata povolena Kuchyňský kout Sprchový kout v každém pokoji Toaleta na každém pokoji Venkovní kuchyně s grilem Wi-Fi zdarma

REZERVACE

Chalupa Jesení nabízí ubytování na dvě až tři noci pouze mimo sezóny nebo po dohodě. V hlavních sezónách upřednostňují týdenní pobyty od soboty do soboty.

Ubytování v chatě je po 2 a 3 lůžkách v pěti pokojích. Celkem pro 13 osob.   

V suterénu je plně vybavená kuchyně, společenská místnost s barem , salonek, pánské a dámské toalety, vchod na terasu s grilem, posezením a ohništěm.

V přízemí se nachází tři pokoje a malá místnost s pračkou se sušičkou. V patře se nachází další dva pokoje s vchodem na balkón.

4x koupelna - 2x sprcha a 2x vana, 7x WC.

Po domluvě je možnost přidat přistýlku a vzít si s sebou svého čtyřnohého mazlíčka.

Základní informace

Pokud se Vám nebude chtít vařit můžete využít nedaleký Penzion u silnice směrem na Javornou asi 3 km. Přibližně 80m od objektu je autobusová zastávka, obchod cca 2km. 
 
V letních měsících je možnost koupání:  rybník Bušek, Biotop Mokrouš, koupaliště Petrovice u Sušice, koupaliště Nýrsko, Přírodní koupaliště Žabáky, koupaliště Hartmanice, koupaliště Sušice, aquapark Sušice, rybník Valcha, bazén Klatovy.

Objekt je celý oplocený se zahradou a posezením.

Vybavení
  • místnost s pračkou se sušičkou
  • žehlička
  • sušáky
  • myčka
  • sklokeramická deska
  • trouba
  • 2x lednice s mrazákem
  • garáž na uskladnění a servis lyží, kol a pod.

Nejbližší ubytování v okolí