Apartmán u Toma

Apartmán u Toma

Frýdlant nad Ostravicí
pokoje od
900 Kč

apartmán / noc
Ubytování v soukromí se nachází v klidném místě ve Frýdlantě nad Ostravicí obklopené zelení lesního parku u řeky Ostravice vytékající z nedaleké vodní nádrže Šance, vedle tenisového areálu, tenisové haly, sauny, koupaliště s ohřívanou vodou, cyklostezky, v těsné blízkosti haly stolního tenisu, badmintonu, posilovny, fitness, restaurace Harcovna, bowling, letiště, paragliding.
Bazén Dětské hřiště Parkování v areálu Bezbariérový přístup Kuchyňský kout Sprchový kout v každém pokoji Toaleta na každém pokoji Venkovní kuchyně s grilem Wi-Fi zdarma

Apartmány jsou komfortně vybavené v moderním stylu pro dvě až šest osob + přistýlky s vlastním sociálním zařízením, TV a internetem.

Všechny pokoje mají balkón s výhledem na zahradu s bazénem a sousedícími tenisovými kurty. Vlastní kuchyň a sociální zařízení.

1. Apartmán 1+kk pro 2 osoby 
2. Prominentní apartmán 3+kk pro 5 osob 
3. Apartmán 2+kk pro 4 osoby 
4. Apartmán 3+kk pro 5 osob 
5. Apartmán 2+kk pro 4 osoby
6. Apartmán 1+kk pro 4 osoby
7. Apartmán 1+kk pro 4 osoby
8. Apartmán 1+kk pro 4 osoby
9. Apartmán 1+kk pro 2 osoby

Základní informace

Oblast Beskydy je zvlášť vhodná pro turistiku, cykloturistiku, sjezdové lyžování, běžky, tenis, stolní tenis a jiné letní sporty, rybaření, sportovní soustředění a spoustu dalšího.

K dispozici je pingpongový stůl, bazén s teplou vodou 30°C, sauna, která se nachází pouhé 2minuty chůze od ubytování, zapůjčení branek a míčů a posezení v zahradě s grilem. Na zahradě je pro děti trampolína. 

Možnost připlacení snídaně pro každý den.

Nejbližší ubytování v okolí