Apartmán U sv. Floriána Slavonice

Apartmán U sv. Floriána Slavonice

Slavonice
pokoje od
600 Kč

osoba / noc
Stylové ubytování v centru starobylých Slavonic v gotickém domě pod věží, s výhledem na historické Horní náměstí. Skutečný ráj pro letní i zimní rekreaci v renesanční perle jižních Čech rámované překrásnou přírodou České Kanady.
Kuchyňský kout Sprchový kout v každém pokoji Toaleta na každém pokoji Wi-Fi zdarma

Apartmán Janáček   
2 dvojlůžkové pokoje (2x samostatné lůžko, 1x manželská postel) + 1x možnost přistýlky, televize, psací stůl, 2x skříň na šaty, jídelní stůl, kuchyňský kout s kompletní výbavou (varná deska, myčka, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí), čaj a káva zdarma. Koupelna + WC (fén, ručníky). 

Apartmán Dvořák 
2 dvojlůžkové pokoje (2x samostatná postel, 1x manželská postel s možností rozdělení), 2x rozkládací gauč - přistýlka, 2x skříň na šaty, televize, 2x lednice. K dispozici kuchyňský kout ve foyeru (mikrovlnná trouba, dvou plotnový vařič, varná konvice, základní nádobí, jídelní sezení), čaj a káva zdarma. Koupelna + WC (ručníky, fén). 

Pokoj Smetana
1x manželská postel, televize, psací stůl, police na šaty, lednice. Koupelna + WC (ručníky, fén). K dispozici kuchyňský kout ve foyeru (mikrovlnná trouba, dvouplotnový vařič, varná konvice, základní nádobí, jídelní sezení), čaj a káva zdarma. 

 

Základní informace

Parkování na bezplatném parkovišti v bezprostřední blízkosti domu. Wi-Fi a úložný prostor pro kolo zdarma. Před domem je malá zahrádka s posezením. 
V okolí můžete navštívit muzea, hrady a zámky, zaniklou středověkou vesnici, pohádkovou stezku, koupaliště a mnoho dalšího.
 

Nejbližší ubytování v okolí